Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Vai joprojām sūta apsveikuma kartītes?

Redakcija

Autors • 29.11.2022.

Burtu lielums

Vai Ziemassvētkos, gadumijā un citos svētkos jūs joprojām sūtāt apsveikuma kartītes? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem iedzīvotājiem.

Madoniete Kristīne: – Apsveikumus es sūtu tikai elektroniski. Tas ir vieglāk, ātrāk, ērtāk. Pēdējos gados arī sakari ir uzlabojušies, un arī gadumijā nav tādu sastrēgumu kā kādreiz. Tagad jau retais raksta apsveikumus, tikai tie, kas turas pie vecajām vērtībām.

Madoniete Ingrīda: – Tās vēl joprojām radiem rakstu un nosūtu. Tas gan sanāk diezgan dārgi, taču lielāks prieks ir saņemt apsveikuma kartīti nevis tikai īsziņu. Tā ir pavisam cita sajūta, jo tad tiešām izjūti, ka svētkos esi apsveikts. Arī pašai ir liels prieks tās saņemt.

Madoniete Inga: – Es sūtu vairs tikai elektroniski. Tā diemžēl ir iegājies, visi ir palikuši tādi kūtri un nosūtīt īsziņu jau ir daudz vieglāk. Tagad ir cits laikmets, taču atceros, ka pirms gadiem pieciem sešiem apsveikuma kartītes vēl saņēmu un kādu prieku tas sagādāja.

Madonietis Artūrs: – To daru reti, bet pa kādai apsveikuma kartītei vēl uzrakstu, taču pārsvarā, kā jau mūsdienās, tās nosūtu elektroniski. Protams, izjūtas ir pavisam citas, kad, piemēram, apsveikuma kartīti saņemu no mammas māsas Krimuldā. Ar roku rakstītās saņemt ir tik mīļi, aizkustinoši un arī daudz personiskāk!

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
un AGRIS VECKALNIŅŠ

30.11.2022.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px