– Vai pēc „lokdauna" atcelšanas saglabātie ierobežojumi jums sagādā kādas neērtības? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Ņina no Barkavas: – It kā neko tādu teikt nevaram. Dzīvojam lauku mājās, ar dzīvi esam apmierināti, viss ir, bet nepieciešamības gadījumā tiekam arī visos veikalos, jo esam potējušies un mums ir sertifikāts. Potējāmies, domājot par savu veselību, bet tagad varam arī iepirkties bez problēmām, tāpat aizbraukt uz ārzemēm apciemot bērnus un mazbērnus. Taču, protams, tiem, kas nav vakcinējušies, ir trakāk, bet tāpēc ir jāpotējas, lai atgrieztos ierastajos dzīves ritmos.
Madonietis Zigmārs: – Nekādas neērtības es neizjūtu, esmu potējies, man ir sertifikāts, līdz ar to tie netraucē. Taču attiecībā uz ierobežojumiem – daļa ir tādu, ka jādomā, ka valdībā ir cilvēki, kuri „ar prātu nedraudzējas", jo vai tad citādi, uztaisot „lokdaunu", saīsinātu veikaliem darba laiku, lai pirms to slēgšanas tur pulcētos cilvēki. Tas bija lieki.
Madonietis Mārtiņš: – Esmu potējies, kopš 1. oktobra man ir vakcinācijas sertifikāts, līdz ar to iepirkties varu visos veikalos, bet bieži uz tiem neeju.
Madoniete Mirdza: – Viss ir kārtībā, varu iepirkties visos veikalos, jo esmu potējusies un man ir sertifikāts. Arī tas, ka daļa veikalu nestrādā, mani neiespaido, jo parasti nepieciešamo sapērku visai nedēļai.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ
23.11.2021.