— Vai jūs izjutāt Baltijas valstu, tai skaitā Latvijas, atslēgšanos no Krievijas energosistēmas un pievienošanos Eiropas energotīklam?
Madonietis Gvido: – Viss noritēja gludi. Un es arī uz to nebiju ieciklējies, nekādus uzkrājumus neveidoju un elektroierīces neatslēdzu. Elektrība jau ikdienā pazūd ļoti reti, turklāt Madonā praktiski elektrības pārrāvumu kā laukos nav.
Madonietis Vasilijs: – Viss bija kārtībā, elektrība nepazuda ne mirkli – ne Madonā, ne kur citur. Vismaz par to nekas nav dzirdēts. Rezervē neko nepirkām, vienīgi uz pāris stundām izslēdzām elektroierīces, ko ikdienā neizmantojam.
Madoniete Dace: – Viss bija labi. Baltijas valstis veiksmīgi atslēdzās no Krievijas energosistēmas un tikpat veiksmīgi pievienojās Eiropas energotīklam. Neko arī neatslēdzu, kaut gan ikdienā nepārtraukti ieslēgts ir tikai ledusskapis.
Līga no Lubānas novada: – Viss noritēja, kā vajag, labāk pat nevar būt, jo iedzīvotāji to, ka notiek atslēgšanās no vieniem tīkliem un pievienošanās citiem tīkliem, nejuta. Elektrība bija visu laiku, elektriķi ir savu uzdevumu augstumos, spēj nodrošināt kvalitatīvu pakalpojumu visu laiku.
11.02.2025.