— Vai, jūsuprāt, Latvijas basketbolisti kvalifikācijas turnīrā izcīnīs ceļazīmi uz olimpiskajām spēlēm?
Ilmārs no Aronas pagasta: – Basketbolu skatos, bet tik ļoti neesmu iedziļinājies, lai pateiktu, vai mūsējiem šajā turnīrā izdosies izcīnīt vienīgo ceļazīmi. Nedaudz jocīgi, ka Banki ārpus izlases atstāja vairākus PK dalībniekus. Cerams, ka labākos spēlētājus viņš paņēma. Banki jau galva ir pietiekami gudra. Lai viņam un arī mums veicas! Ļoti derētu, ka mūsējie spēlētu Parīzē, – vismaz kāds prieciņš mums tiktu…
Anta no Aronas pagasta: – Mūsu basketbolisti uz olimpiskajām spēlēm noteikti tiks. Ir tikai jātur īkšķi un jādzīvo līdzi. Arī mani mazbērni, kuri ar sportu ir uz „tu" (spēlē volejbolu) dosies uz Rīgu, lai 3. jūlijā Latvijas spēli ar Filipīnu komandu noskatītos klātienē.
Madonietis Ilgvars: – Basketbolu es skatos, bet kas to iepriekš lai zina, kā nu šoreiz sanāks. Taču mūsējie uz olimpiskajām spēlēm varbūt arī tiks, ļoti jau to gribētos. Visas cerības jāliek uz Banki un spēlētājiem, to, ka viņi, tāpat kā Pasaules kausā, cīnīsies ar visu atdevi. Toreiz nedaudz līdz medaļām pietrūka, varbūt šoreiz nepietrūks.
Madoniete Nadja: – Basketbolu skatās visa ģimene. Latvijas basketbolistiem uz Parīzes olimpiskajām spēlēm jātiek noteikti – citādi nemaz nevar būt! Jātur īkšķi, sākot jau ar pirmo spēli otrdien pret Gruziju. Tad viss izdosies.
02.07.2024.