– Vai, jūsuprāt, ceļu un ielu uzturēšanas dienesti šoziem šajos mainīgajos laikapstākļos, kad tik bieži snieg un bieži iestājas atkala, ir savu uzdevumu augstumos? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Beāte: – Cenšas jau tīrīt, bet no rītiem, kad, piemēram, sākas vingrošana, uz sporta halli jābrien pa sniegu. Arī trotuāri tiek tīrīti pa virsu. Varbūt tā ir arī pareizi, bet kas to lai zina? Jāņem vērā, ka šoziem sniega ir daudz un tas prasa lielu darbu. Lai tikai ir veselība tiem, kas sniegu tīra! Tāpat bieži ir atkusnis, un tad veidojas ūdeņi, ka ielai pāri nevar pāriet.
Madonietis Mareks: – Nu īsti galā tomēr netiek, varēja daudz labāk. Madonas pilsētas centrā vēl nekas, bet, piemēram, Jaunlazdonā – diezgan pašvaki. Gribētos, lai sniegs arī tur tiktu notīrīts ātrāk un labāk.
Madoniete Rita: – Nav ne vainas. Beidzot ir kārtīga ziema, un nav jau, kur to sniegu likt. Vajag nopirkt kārtīgus apavus, tagad taču ir tik liela izvēle. Pie tam apavus jau lielākoties ražo tādus, kuri neslīd. Protams, ja ziemā grib staigāt ar augstiem papēžiem, tad gan ir problēmas.
Madoniete Nataļja: – Kā kurā vietā. Atsevišķas vietas nav tīrītas, bet es nezinu, kam tas jādara: pašvaldībai vai privātajiem. Arī dažviet veloceliņi nav notīrīti. Katrā ziņā vienmēr var labāk.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ
9.02.2022.