Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Vai braucat ar vilcienu?

Redakcija

Autors • 15.06.2021.

Burtu lielums

Vai jūs bieži braucat ar vilcienu, kopš tas kursē katru dienu? – jautājām Madonas dzelzceļa stacijā sastaptajiem pasažieriem.

Madoniete Gunta: – Es par to, ka vilciens kursē katru dienu, uzzināju nejauši, bet šī ir jau trešā reize, kad uz Rīgu sestdien braucu ar vilcienu, jo ļoti ērts ir atiešanas laiks – pulksten 7.33. Vilcienam ir daudz priekšrocību: vagonos var brīvi sēdēt, arī biļete ir par 1,40 eiro lētāka, un ceļā jāpavada mazāks laiks nekā braucot ar autobusu. Nav mazsvarīgi arī tas, ka vilcienā ir labierīcības.

Ralfs no Jelgavas:
– Ar vilcienu braukt ir ērti. Par to, ka vilciens no Madonas uz Rīgu kursē katru dienu, uzzināju, paskatoties internetā, un nolēmu šo iespēju izmantot.

Madoniete Māra: – Vilciens visos laikos ir bijis populārs pārvietošanās veids. Viss atkarīgs no tā, cik bieži tas kursē. Es diezgan regulāri braucu uz Ikšķili pie mazbērniem. Vienīgi žēl, ka šajā stacijā vilciens vismaz pagaidām nepietur un arī biļeti līdz Ikšķilei, iekāpjot Madonā, vairs nevar nopirkt. Tas sanāk dārgāk un – galvenais – ir ļoti neērti.

Madonietis Ivars: – Es to, ka vilciens kursē katru dienu, viennozīmīgi vērtēju pozitīvi. Tas būtiski atvieglo cilvēkiem pārvietošanos. Tagad, kad ir sākusies vasara, uz pasākumiem un citām aktivitātēm Rīgā madoniešiem būs iespēja aizbraukt arī ar vilcienu.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ

16.06.2021.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px