– Kādas ir jūsu domas par jaunās valdības veidošanas procesu, un vai, jūsuprāt, to izdosies apstiprināt līdz decembra vidum vai vismaz līdz Ziemassvētkiem? – vakar jautājām sastaptajiem cilvēkiem.
Gundega: – To līdz Ziemassvētkiem neizdosies izveidot, un potenciālie valdības veidotāji, līdzīgi kā līdz šim, turpinās stiept gumiju. Tā vietā, lai kaut ko vēlētu valdībai, es izvēlēšos izteikt vēlējumu mums visiem – izturību un skaidru galvu!
Pēteris no Ērgļiem:
– Gan jau decembrī pie jaunās valdības tiksim. Katrā ziņā tā vajadzētu būt, bet mēs jau neko daudz nevaram iespaidot – varam tikai uz to cerēt.
Madoniete Vita: – Tā grūti pateikt, visādi vēl var būt. Jaunās valdības veidošanas procesam līdzi sekoju. Kaut kādām pārmaiņām vajadzētu būt. Domāju, ka arī jaunu ministriju nevajadzētu veidot, vienīgi visiem valdībā vajadzētu strādāt kā pienākas un daudz atbildīgāk, jo visu laiku jau rāda, kā miljoni ir aizgājuši te uz vienu, te otru pusi. Būtu tomēr ļoti nopietni jāpārdomā katra eiro izlietojums.
Madoniete Inga: – Katrā ziņā gribētos, lai jaunā valdība beidzot tiktu apstiprināta. Tās izveide kavējas, jo politiķi īsti savā starpā nevar vienoties. Acīmredzot traucē lielās ambīcijas. Jaunajai valdībai novēlu spēju sastrādāties un atcerēties, kāpēc viņi ir ievēlēti.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
un AGRIS VECKALNIŅŠ
6.12.2022.