Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Vai abonēsiet preses izdevumus?

ŽEŅA KOZLOVA

Autors • 05.12.2017.

Burtu lielums

– Vai esat iecerējuši abonēt preses izdevumus nākamajam gadam? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Ārija: – Esmu domājusi par „Stara" abonēšanu, bet man vispirms uz šejieni ir jāatved sava pastkastīte. Uz Madonu esmu pārcēlusies nesen, bet, kad dzīvoju Jumpravā, abonēju „Ogres Vēstis", „Ievu" un citus izdevumus. Tagad es bieži eju uz Madonas bibliotēku, kur lasu gan avīzes un žurnālus, gan arī daudz grāmatu.

Marita no Saikavas:
– Avīzes un žurnālus lasu regulāri, bet tos pērku. Padārgi jau sanāk, tāpēc bieži apmeklēju Saikavas bibliotēku, kur strādā ļoti laba bibliotekāre un ir pieejami preses izdevumi, un var arī palasīt „Staru". Savukārt „Madonas Novada Vēstnesi " saņemam pastkastītē.

Jānis no Ērgļu puses:
– Tie laiki, kad preses izdevumus abonēju un tos lasīju, sen ir pagājuši. Labi, ka vēl kādu reizi ieslēdzu televizoru, un arī tad paskatos tikai Krievijas TV raidījumus, ne jau Latvijas. Esmu vīlies, jo mēs, pensionāri, nevienam neesam vajadzīgi.

Līvija no Saikavas:
– Es abonēju „Staru", bet vairākus žurnālus regulāri pērku. Uz Madonu tāpat jau jābrauc iepirkties un tad pie reizes var iegādāties arī kādu žurnālu. Man, piemēram, ļoti patīk „Ievas Stāsti". Kaut ko jau tomēr gribas atļauties iegādāties, lai arī pensija nav liela.

6.12.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px