– Vai jūs abonējat un lasāt drukātos preses izdevumus vai ziņas gūstat no citiem informācijas avotiem? – jautājām sastaptajiem cilvēkiem.
Maija no Lizuma: – Tā kā pati esmu no Lizuma, „Staru", ko man atnes kolēģīte, izlasu, kā saka, no „a" līdz „z", lai iepazītu šo pusi. Mani interesē viss – gan apraksti un intervijas ar cilvēkiem, gan notikumi, gan viss pārējais. Cenšos arī iegaumēt, kas kur atrodas. Izlasu arī sludinājumus, kur var nopirkt malku un daudz ko citu. Katrā ziņā „Starā" publicētā informācija ļoti noder.
Vendija no Ošupes pagasta: – Es pati esmu reklāmas dizainere, veidoju bukletus un arī reklāmas avīzēm, bet ziņas galvenokārt uzzinu internetā. Arī televīziju īsti nesanāk skatīties. „Staru", ko saņemam mājās, gan pārskatu.
Madonietis Andris: – Mēs ģimenē abonējām „Staru" un „Neatkarīgo", bet dažus izdevumus arī nopērkam. Pie „Stara" esmu pieradis jau no mazām dienām, jo mana mamma visu mūžu nostrādāja Madonas tipogrāfijā. „Starā" lasu visu pēc kārtas. Patīk, ka sportam tiek veltīta liela uzmanība, tāpat notikumiem, intervijām ar cilvēkiem un citām aktualitātēm.
Ziedonis no Saikavas: – Ar tām ziņām ir pagrūti. Interneta nav, arī abonēt „Staru", kā to kādreiz darījām, vairs nevaram atļauties. Savukārt bibliotēka, kur varētu palasīt preses izdevumus, ir patālu, līdz ar to klausāmies tikai radio un skatāmies televīziju.
24.07.2019.