Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Va sekojāti līdzi mūsu olimpiešu startiem Japānā?

Redakcija

Autors • 09.08.2021.

Burtu lielums

Svētdien ar svinīgu ceremoniju Tokijā noslēdzās XXXII vasaras Olimpiskās spēles. – Vai iznāca pasekot līdzi mūsu olimpiešu startiem Japānā? – vakar vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Rolands no Limbažiem: – Jā, noskatījos televīzijā, kā nodzisa Olimpisko spēļu uguns, lai pēc trim gadiem atkal iedegtos Parīzē. Malači latvieši! Divas medaļas, viena no tām zelta. Paskatījos arī pašus startus, īpaši jau priecēja lieliskie rezultāti 3 × 3 basketbolā. Arī volejbolā mūsu abas komandas turējās godam: 4. vieta – tas ir ļoti labi!

Ilze no Vecpiebalgas: – Sekoju mūsējo startiem olimpiādē, cik nu varēju. Latvija var lepoties! Zelta medaļa 3 × 3 basketbolā. Pludmales volejbolā – ceturtās vietas. Super! Tāpat Artūram Plēsniekam bronzas medaļa svarcelšanā. Skaisti! Bet arī citos sporta veidos latviešiem bija labi rezultāti. Tas nekas, ka tālāka vieta.

Ričards no Tukuma: – Televīziju skatīties nesanāca. Bija citi darbi, bet to, ka latviešiem olimpiādē labi rezultāti, esmu dzirdējis. Manuprāt, divas medaļas mazajai Latvijai – tas ir gana daudz.

Uģis no Madonas: – Īsti skatīties nesanāca, jo jāstrādā. Bet zinu, ka 3 × 3 basketbolā mūsējie ieguva zeltu. Malači puiši! Svarcelšanā arī bronza. Pludmales volejbolistiem maz trūka līdz medaļām.

Viedokļus uzklausīja
BAIBA MIGLONE un
AGRIS VECKALNIŅŠ

10.08.2021.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px