Svētdien ar svinīgu ceremoniju Tokijā noslēdzās XXXII vasaras Olimpiskās spēles. – Vai iznāca pasekot līdzi mūsu olimpiešu startiem Japānā? – vakar vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Rolands no Limbažiem: – Jā, noskatījos televīzijā, kā nodzisa Olimpisko spēļu uguns, lai pēc trim gadiem atkal iedegtos Parīzē. Malači latvieši! Divas medaļas, viena no tām zelta. Paskatījos arī pašus startus, īpaši jau priecēja lieliskie rezultāti 3 × 3 basketbolā. Arī volejbolā mūsu abas komandas turējās godam: 4. vieta – tas ir ļoti labi!
Ilze no Vecpiebalgas: – Sekoju mūsējo startiem olimpiādē, cik nu varēju. Latvija var lepoties! Zelta medaļa 3 × 3 basketbolā. Pludmales volejbolā – ceturtās vietas. Super! Tāpat Artūram Plēsniekam bronzas medaļa svarcelšanā. Skaisti! Bet arī citos sporta veidos latviešiem bija labi rezultāti. Tas nekas, ka tālāka vieta.
Ričards no Tukuma: – Televīziju skatīties nesanāca. Bija citi darbi, bet to, ka latviešiem olimpiādē labi rezultāti, esmu dzirdējis. Manuprāt, divas medaļas mazajai Latvijai – tas ir gana daudz.
Uģis no Madonas: – Īsti skatīties nesanāca, jo jāstrādā. Bet zinu, ka 3 × 3 basketbolā mūsējie ieguva zeltu. Malači puiši! Svarcelšanā arī bronza. Pludmales volejbolistiem maz trūka līdz medaļām.
Viedokļus uzklausīja
BAIBA MIGLONE un
AGRIS VECKALNIŅŠ
10.08.2021.