– Vai Madonā ir jūtama pilsētas svētku noskaņa? – sestdien jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Barkaviete Elvīra:
– Svētku atmosfēra te, pilsētas centrālajā laukumā, protams, ir jūtama. Skan mūzika, uzstājas amatiermākslas kolektīvi, un arī diezgan daudz cilvēku ir jau sanākuši. Turklāt vēl ir daudz aktivitāšu, ko svētku laikā Madonā iespējams apmeklēt.
Madonietis Juris:
– Šie svētki ir ļoti labs pasākums, arī programma ir plaša un labi izplānota, ir padomāts par visām gaumēm. Cepuri nost! Noteikti ir jāapskata NLO, kas ir atlidojis uz Madonu un, cik saprotu, divus vakarus būs īpaši izgaismots. Tāpat jāpaspēj uz Latvijas kausa izcīņu BMX sportā, enduro čempionātu un citām aktivitātēm.
Rasma no Cesvaines: – Pirmais iespaids ir pozitīvs. Skaista diena, kas arī ir ļoti no svara. Katrā ziņā svētku atmosfēra ir jūtama. Droši vien vakarā aiziešu uz svētku koncertu – Vidzemes pūtēju orķestru salidojumu Madonas estrādē.
Madoniete Mairita: – Svētku noskaņa ir jūtama. Daudz cilvēku, sen neredzētas sejas, viss ir kārtībā. Noteikti aiziesim uz aktivitāšu parku bērniem Priežu kalnā. Liels prieks, ka pašvaldība ir padomājusi par tik plašu piedāvājumu un ir iespēja izvēlēties, ko apmeklēt.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
07.06.2022.