Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Svētku gaidās

Redakcija

Autors • 20.12.2022.

Burtu lielums

Vai Ziemassvētku eglīti šajā sniegotajā laikā esat
jau noskatījuši, dāvanas sarūpējuši, un kāds ir jūsu vēlējums gada sirsnīgākajos svētkos? – vakar jautājām sastaptajiem iedzīvotājiem.

Madoniete Valentīna: – Eglīti Ziemassvētkos es nekad nenesu, ielieku ūdenī egļu zarus ar čiekuriem un priecājos. Visiem vēlu mieru un novērtēt katru dienu, ko Dievs devis!

Sarmīte no Pļaviņām: – Brienam pa kupenām, bet katru gadu eglīti mājās atnesam. Arī Ziemassvētkus parasti svinam mājās, un dāvaniņas esam laikus sarūpējuši. Ir prieks tās gan dāvināt, gan pašiem saņemt. Svētku noskaņa jau vairāk ir no pašiem atkarīga. Visiem vēlu pašu galveno – veselību!

Aina no Liezēres: – Ziemassvētki ir tikai reizi gadā, tāpēc tiek ļoti gaidīti. Ceru, ka ciemos atbrauks dēls ar mazbērniem. Ziemassvētku egle mājās nav atnesta, vēl jau ir laiks to noskatīt. Arī dāvanas ir jāsagādā, bez tām jau latvieši nevar, un tāda ir arī šo svētku tradīcija. Visiem vēlu mīlestību un – galvenais – lūgsim Dievu, lai visā pasaulē būtu miers!

Biruta no Kusas: – Es eglīti mājās atnesu īsi pirms Ziemassvētkiem. Kā eju, tā uzreiz atrodu. Tiesa, to īpaši arī nemeklēju, jo visas eglītes ir skaistas. Arī dāvanas tikpat kā sarūpētas. Visiem vēlu veselību, vairāk priecāties un smaidīt, kā arī – lai ir miers virs zemes, kas šajā situācijā ir visvairāk vajadzīgs.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
un AGRIS VECKALNIŅŠ

21.12.2022.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px