– Vai šoziem ceļi un ietves tiek pietiekami labi tīrītas, un kā ir šorīt pēc visai bagātīgās snigšanas brīvdienās? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madonietis Ainārs:
– Es šorīt vēl nekur neesmu braucis, doties uz Ērgļu pusi tikai plānoju. Lielie ceļi šoziem kopumā ir normāli, bet pašvaldību ceļi varēja būt arī labāk un – galvenais – ātrāk iztīrīti. Tiesa, visi lielie ceļi tiek laikus iztīrīti. Kā šorīt ziņās izskanēja, arī lielais Tīnūžu ceļš neesot izbraucams. Ziema atkal uznākusi negaidot un ceļu uzturētājus pārsteigusi nesagatavotus.
Madoniete Ligita:
– Ceļi un ietves – kā jau ziemā, un ar to katram ir jārēķinās. Lai atceramies, kādas ziemas bija kādreiz, kad sniega kupenas bija līdz padusēm. Ar tagadējām jau nevar salīdzināt, tās tagad ir tīrais sīkums. Jāuzliek tikai pareizās riepas un var braukt.
Daira no Sarkaņu pagasta:
– Ir visādi. Kā jau laukos, sniegu tīrām arī paši, lai tiktu uz lielā ceļa. Madonā ietves tiek tīrītas gana labi. Protams, kad ir slidens, ir jāuzmanās, nevar jau visas vietas nobērt ar sāli.
Gunita no Cesvaines novada:
– Esmu tikai nupat iebraukusi Madonā, bet izskatās, ka ietves ir notīrītas. Arī Cesvaines pusē ceļi un ietves tiek labi tīrītas, nav pašam sniegs jāstumj malā, lai kaut kur nokļūtu. Šogad ziema ir skaisti sniegota, bet gribas jau pavasari.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ
2.02.2021.