– Vai, jūsuprāt, sodu palielināšana līdz pat 1000 latiem vai tiesību atņemšana līdz četriem gadiem par transportlīdzekļa vadīšanu dzērumā dos pozitīvu rezultātu un uz ceļiem samazināsies iereibušu šoferu skaits? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Aleksandrs Kostjukovs no Madonas:
– Tas viss, domāju, ir veltīgi. Kāda nozīme soda lielumam, ja cilvēks varbūt nevar samaksāt pat 10 latu sodu? Šādā situācijā soda lielums pat neinteresē, tas var būt kaut vai 2000 latu. Sodus palielina ne jau pirmo reizi, bet vai tāpēc samazinās likumpārkāpumi? Nu nenotiek taču tā! Viss ir atkarīgs no paša cilvēka domāšanas. Tā būtu jāvirza tā, lai katrs saprastu, ka nedrīkst dzērumā sēsties pie stūres.
Ilgvars no Aronas pagasta: – Sava nozīme jau tomēr ir arī soda lielumam, un ar soda bardzību var kaut ko arī panākt. Katrā ziņā šai problēmai ir jāpievērš uzmanība, jo piedzēries šoferis ir potenciāls slepkava pie stūres. Arī tas, ka pēdējā laikā biežāk pārbauda autobusu šoferus, ir pareizi, jo viņi jau tādi paši autovadītāji vien ir, turklāt pārvadā lielu skaitu cilvēku.
Ruta no Kusas: – Grūti pateikt, vai dzērāju attieksmi vispār ir iespējams mainīt, bet iereibušus autovadītājus noteikti vajadzētu sodīt. Ar braukšanu dzērumā nekas labs nevar sanākt. Varbūt lielāks sods tomēr kaut ko maina un vismaz daļai liek aizdomāties, vai pēc soda nomaksas kaut kas vēl kabatā paliek arī pašam.
Ilmārs no Sarkaņu pagasta: – Sodi par braukšanu dzērumā, protams, bija jāpalielina. Lai uz ceļiem mazāk būtu iereibušu autovadītāju, ceļu policijai biežāk būtu jārīko pārbaudes. Arī līdzbraucējiem nevajadzētu sēsties mašīnā pie iereibuša autovadītāja, kas arī būtu jāatrunā no braukšanas dzērumā. Taču, ja piedzēries šoferis vada autobusu, tas jau īstenībā ir ārprāts.
Gunārs no Mārcienas:
– Es domāju, ka bargāku sodu ieviešana situāciju būtiski nemainīs. Kas gribēs, tas dzers un arī brauks dzērumā. Lai autovadītāji nesēstos pie stūres reibumā, varbūt pēc šāda pārkāpuma vienkārši būtu jānoņem mašīna. Atklāts ir arī jautājums, kur paliks iekasētā soda nauda, vai tā tiks novirzīta ceļu labošanai vai nonāks kādam kabatā.
Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA