– Vai jums patīk Raimonda Paula dziesmas, un kāds ir jūsu vēlējums Maestro 75. dzimšanas dienā? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Dana Bikše no Cesvaines: – Raimondam Paulam ir daudz ļoti labu un skaistu dziesmu. Viņa komponētās dziesmas ir dziedājuši daudzi Latvijā pazīstami dziedātāji, kā, piemēram, Aija Kukule, bet izcelt kādu dziedātāju vispār ir grūti. Interesanta pārraide par komponista ilgo ceļu televīzijā bija sestdien LTV1, tajā varēja izsekot, kā Pauls mainījies līdzi laikam. Maestro es novēlu joprojām radīt tikpat skaistas dziesmas, kas paliek daudzu atmiņā, daudz cienītāju un, protams, labu veselību.
Kalsnavietis Gatis: – Patlaban es vairāk uzturos Dānijā, bet kaut kad jau sanāk paklausīties arī Paula dziesmas, jo ir pieejama gan Latvijas TV, gan Radio 2. Vislabāk man patīk viņa komponētās melodijas bērniem. Maestro novēlu vēl daudz skaistu, radošu dzīves gadu, spēlēt un komponēt dziesmas, kas patiktu visiem, arī jaunatnei.
Madonietis Emīls:
– Paula dziesmas esmu dzirdējis, taču man labāk patīk roks, pankroks, heavy roks, bet Maestro es, protams, novēlu daudz radošu darba gadu un iepriecināt sava talanta cienītājus vēl ar daudzām skaistām dziesmām.
Vita Krēsliņa no Ļaudonas: – Raimondam Paulam visas dziesmas ir skaistas, izcelt kādas ir pat ļoti grūti. Maestro ir mūsu nacionālā bagātība. Es viņam novēlu sarakstīt vēl daudz skaistu dziesmu, bet ne operas, un, protams, arī labu veselību. Tagad TV raidījumos ar interesi var pavērot, kā laika gaitā ir mainījies komponists un daudzi Latvijā pazīstami dziedātāji.
Madonietis Gunārs Kalniņš: – Viena no pirmajām dziesmām, kas man ļoti iepatikās, bija „Baltā saule" Margaritas Vilcānes izpildījumā, bet pēc tam – arī visas pārējās. Maestro es novēlētu politikā vairs tik daudz nemaisīties, bet darīt darbu, ko vislabāk prot, tas ir, komponēt un spēlēt, un ilgi dzīvot.
Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA