Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Premjera Valda Dombrovska vadītā valdība

Redakcija

Autors • 17.09.2009.

Burtu lielums

Kā jūs domājat, vai premjera Valda Dombrovska vadītajai valdībai izdosies noturēties? – pirms Valsts prezidenta V. Zatlera sasauktās valdības ārkārtas sēdes jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madonietis Ojārs Skudriņš: – Tā, kā saka, ir minēšana kafijas biezumos un iznākumu ir ļoti grūti paredzēt, bet loģiskāk jau tomēr būtu, ja pie varas paliktu šī pati valdība. Laiks taču paies, kamēr sastādīs jauno valdību, jaunie apburzīsies un nāks pie prāta. Šitie kaut kā vēl burzās. Trakums jau ir tas, ka Rīgā pie varas ir krievi ar Šleseru vidū, kurš jau sen kāro pēc premjera goda. Latvijā ir grūti laiki, tik daudz darbspējīgo brauc projām.

Madoniete Rūta: – Es domāju, ka šai valdībai būtu jāpaliek un Tautas partija lai tikai nemaisa gaisu, ko, manuprāt, tā, starp citu, ir visu laiku darījusi un savā labā strādājusi, un vēl valdības gāzusi. Ki-kī tikai sevi reklamē un vairāk neko nedara. Un Šķēle visus manus uzņēmumus ir „pārņēmis", bet man ir tikai piga no maniem sertifikātiem…

Modris no Cesvaines: – Es to nezinu, bet vai jūs zināt, kā vajadzētu darīt? Muļķiem vajadzētu izsniegt tās baltās lapas, kas ir viņiem tur, augšā, un padara viņus neaizskaramus. Kad viņiem tās baltās lapas atņems, varbūt tad kaut kas mainīsies.

Vizbulīte no Aronas pagasta: – V. Dombrovska valdībai ir jānoturas. Nav jēgas šo valdību gāzt, jo šai brīdī mums nav nekā labāka, ko likt vietā. Jācer, ka valdības ārkārtas sēdē Valsts prezidentam V. Zatleram izdosies koalīcijas partijas pārliecināt par to, ka pēc iespējas ātrāk ir jāsastāda valsts budžets un valdībai jāstrādā kā vienotai komandai ar vienotiem mērķiem. Ja tas neizdosies, tad droši vien būs bezizeja. Tādā gadījumā būtu jārīko jaunas Saeimas vēlēšanas, turklāt pēc jauniem principiem – ieviešot mažoritāro vēlēšanu sistēmu.

Madonietis Māris: – Es jau nezinu, bet saka taču, ka tur, kur ir Ainārs Šlesers, ir labāk. Ja godīgi, personīgi man ir vienalga, vai šī valdība noturēsies vai kritīs. Valdības Latvijā ir mainījušās neskaitāmas reizes, bet tāpēc jau dzīve nav kļuvusi labāka, situācija ir tikai pasliktinājusies. Katrā ziņā ticības man nav nekādas.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px