— Kādus Madonas pilsētas svētku pasākumus apmeklējāt?
Maija no Ļaudonas: – Biju uz koncertu, kas notika sestdienas vakarā. Pilsētas svētki man patīk – uz ielām ir daudz cilvēku un var satikt sen neredzētas paziņas. Ir dažnedažādas aktivitātes, var redzēt daudz ko jaunu un priecāties.
Vita no Madonas: – Pilsētas svētkos apmeklēju dažus pasākumus. Sestdien no rīta biju uz tirdziņu, uz amatiermākslas kolektīvu koncertu un teātra izrādi "Mucenieks un muceniece". Bija jauki, man patika. Īpašs prieks par aktivitātēm bērniem Priežu kalniņā.
Zigmārs no Madonas: – Es biju tikai uz Street Food festivālu, jo man sestdiena bija darba diena un nevarēju būt uz citiem pasākumiem. Pilsētas svētki man patīk, un cilvēkiem vajag izklaidēties, citādāk kļūst garlaicīgi.
Justīne no Madonas: – Biju uz daudziem pilsētas svētku pasākumiem, bet vislabāk man patika Priežu kalna ballīte. Vecāki arī bija uz pasākumiem, un viņiem vislabāk patika sestdienas lielais koncerts.
10.06.2025.