– Kādi ir jūsu iespaidi Madonas pilsētas pašvaldības organizētajā pavasara gadatirgū „Viss dārzam", vai pircējiem, jūsuprāt, ir pietiekami plaša izvēles iespēja? – tradicionāli jautājām pavasara tirgū sastaptajiem pircējiem.
Mārtiņš Briņķis no Cesvaines:
– Pašvaldība pavasara tirgum ir izvēlējusies ļoti labu vietu. Tas notiek jau trešo gadu, bet es gan esmu atbraucis pirmoreiz un vīlies neesmu, jo tirgus patiešām ir izdevies. Esmu jau nopircis ābelītes, vēl jānopērk plūmīte, un tad jau būs, ko dārzā stādīt.
Jānis Ošs no Lazdonas:
– Es pavasara tirgu Saieta laukumā apmeklēju jau otro gadu un varu salīdzināt. Vieta ir ļoti piemērota šādam pasākumam. Šogad ir vērojama gan lielāka tirgotāju, gan pircēju atsaucība. Es vēlos nopirkt kurmju slazdu, jo to ir savairojies ļoti daudz, bet pagaidām neesmu vēl atradis, kaut gan it kā esmu jau izstaigājis visu tirgu.
Manfrēds no Jēkabpils:
– Tirgus ir labs, un arī pircēju interese ir diezgan liela. Esam atbraukuši no Jēkabpils. Arī pie mums notiek līdzīgi tirgi.
Madonietis Anatolijs: – Uz tirgu nākam katru gadu. Vai tad var nenākt, ja kaut kas tāds notiek tepat Madonā, pilsētā, kurā dzīvojam? Esmu jau nopircis vienu ābelīti un plūmi, kuras iestādīsim pie mājas. Viss patiešām ir ļoti jauki, par daudz ko ir padomāts, tai skaitā arī par kultūras programmu, kas ļoti piedien tādam pasākumam. Vienīgās grūtības ir ar automašīnu novietošanu, jo pircēju interese ir ļoti liela, bet visu jau nevar gribēt. Galvenais, ka plašā izvēlē tiek piedāvāts viss, kas dārzam nepieciešams (un ne tikai tam), un arī cenas ir pieņemamas, jo tirgotāji ļoti labi saprot, ka cilvēkiem jau tās naudiņas nav.
Madoniete Velta: – Uz tirgu esmu atnākusi tādēļ, ka gribu iestādīt pirmās pavasara puķes, lai ir skaista māja un līdz ar to – skaistāk arī pilsētā. Puķu stādus šoreiz iegādājos no iebraucējiem – „Sprogām", jo pie madoniešiem tos var nopirkt arī ikdienā. Man pavasara gadatirgus ļoti patīk, turklāt šogad ir ļoti plašs piedāvātais sortiments. Domāju, ka nākamajā gadā būs vēl labāk. Katrā ziņā ieguvēji ir visi – gan madonieši, gan iebraucēji. Arī cenas ir zemākas nekā ikdienā.
Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA