— Vai un kādus pavasara darbus jau esat uzsākuši?
Tatjana: – Uz palodzes jau iesēta gan paprika, gan tomāti un pamazām dīgst. Arī sēklas jau pirms laba laika sagādātas, tādēļ par tām vairs nav jādomā. Protams, arī pagalms sakopts, lapas un zari savākti. Logus arī kā jau katru gadu esam nomazgājuši.
Laila no Lauteres: – Šodien darbā man ir brīvdiena, un tagad, kamēr vēl ir saulains laiks, gribu braukt mājās, ņemt rokās grābeklīti un sakopt pagalmu. Vēl plānoju aizbraukt uz Lauteri pie dārznieces, nopirkt un iestādīt atraitnītes, lai nomāktu brūno pelēkumu un lai būtu kāda krāsa. Arī logi drīz tiks mazgāti.
Intars no Gaiziņkalna: – Es dārzā labi ja vienu nelielu dobi salātiem uztaisu, nedomāju, ka mūsdienās ir vērts pārāk daudz laika un enerģijas ieguldīt dārza darbos. Vēlāk noteikti laukā darbošos, bet pagaidām vēl nē. Šobrīd pagalms sakopts un arī lapas sakasītas.
Laima no Madonas: – Tā kā dzīvoju pilsētas dzīvoklī, tad pavasara darbu nav daudz. Uz palodzes pagaidām neko neaudzēju. Logu mazgāšana un citi sezonas darbi arī vēl tikai priekšā.
25.03.2025.