Svētdien ar Francijas futbola izlases triumfu Maskavā, Lužņiku stadionā, beidzās Pasaules kausa izcīņa futbolā. – Kādas ir jūsu domas par finālspēli starp Francijas un Horvātijas izlasēm? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madonietis Voldemārs: – Šis futbola čempionāts bija ļoti interesants. Daudz emociju, liels vārtu birums, pietiekami agresīva spēle, futbolisti ātri pārvietojās laukumā. Domāju, Francija uzvarēja pelnīti. Prieks arī par Horvātiju – tik maza valsts, bet nospēlēja patiešām lieliski.
Ēriks no Daugavpils: – Futbolu skatījos visu mēnesi. Ļoti patika Krievijas sniegums, slikti vienīgi, ka tā neiekļuva pusfinālā, kas bija tik tuvu. Protams, malači ir gan Horvātijas, gan Francijas futbolisti, kuri pelnīti kļuva par pasaules čempioniem.
Staņislavs no Daugavpils: – Mana prognoze gan bija, ka finālā spēlēs Spānija un Portugāle. Negaidīju, ka tik ātri no čempionāta projām dosies līdzšinējie pasaules čempioni vācieši, neizkļūs pat no savas grupas. Bēdīgi, ka pasaules kausa finālā nepiedalās Latvija. Bet tā beigās es turēju īkšķi par Francijas izlasi.
Madonietis Jānis: – Finālmačs bija foršs. Uzvarēja spēcīgā Francijas izlase. Horvāti izskatījās nedaudz piekusuši, bet to var saprast, ja jau trijās spēlēs katrā bija jāspēlē 30 minūšu papildlaiks. Bet, protams, Horvātijai dalība finālā jau ir ļoti liels panākums. Priecē, ka viņiem ir tik liels savas valsts prezidentes atbalsts.
17.07.2018.