— Vai esat pamanījuši ievērojamās pārmaiņas „Maxima X” veikalā Madonā?
Madonietis Juris:
– Veikala iekštelpas vizuāli ir pamainījušās, bet principā jauna mārketinga ieviešana tirdzniecības centriem jau ir raksturīga, tas nav nekas īpašs. Tirgotāji taču tā dara, veic izmaiņas, lai pircējiem būtu ērtāk aplūkot preces un ko jaunu pamanīt.
Iļja no Aronas pagasta:
– Vizuāli pārmaiņas ir labi pamanāmas. Pie tam ne tikai šajā veikalā, bet arī lielajā „Maximā". Šajos veikalos iepērkos regulāri – gandrīz katru dienu, jo man ir daudz dzīvnieku un ir svarīgi iegādāties akcijas preces. Tad sanāk lētāk.
Ieva no Mārcienas:
– Pārmaiņas esmu pamanījusi. Domāju, ka tagad ir labāk. Arī preču izvietojums ir pārskatāmāks, un pat šķiet, ka to ir vairāk. Piemēram, bērniem ļoti patīk, ka tagad ir arī bulciņas. Šajā veikalā iepērkamies regulāri – vismaz divreiz nedēļā atbraucam no Mārcienas.
Madoniete Zinaida:
– Man ieviestais jaunais koncepts ļoti patīk, pārvērtības ir patīkamas. Lielāki plaukti, un lielāka arī preču izvēle, bet pats galvenais – šajā veikalā ir iespējams iepirkties lētāk.
27.02.2024.