— Kā jūs ietekmē pāreja uz ziemas laiku, kas notika naktī uz pagājušo svētdienu?
Aldis no Lubānas: – Mani tas neietekmē. Esmu pensionārs – guļu, cik ilgi gribu, bet vispār tā pulksteņu grozīšana būtu jābeidz un jāpieturas pie vasaras laika.
Vinita no Lubānas: – Mani arī šī pāreja no vasaras laika uz ziemas laiku neuztrauc. Arī tad, kad bērni bija mazi, problēmu ar celšanos no rītiem nebija.
Larisa no Liezēres: – Es teiktu, ka man tas īsti nepatīk.Es vienu pulksteni nemaz uz ziemas laiku nepārgriežu un esmu priecīga, ka man tas tagad nebija jāgriež (smaida). Būtu tomēr jāpieturas pie viena laika un tā pulksteņu grozīšana jāizbeidz.
Iluta no Madonas: – Tā, kā man ir mazs bērns, varu teikt, ka mazo tas īpaši tagad, pārejot uz ziemas laiku, neietekmē. No rīta var ilgāk pagulēt.
28.10.2025.