— Vai jūs ietekmē pāreja no vasaras laika uz ziemas laiku un otrādi?
Ēriks no Madonas: – Mani tas absolūti neietekmē. Varbūt maziem bērniem ir grūtāk, bet manējie jau ir izauguši. Tā kā mani tiešām tas neiespaido. Gadiem ejot, jau pie šīs pulksteņa grozīšanas ir pierasts.
Mārīte no Ošupes: – Nemāku īsti teikt, kāpēc, bet man no laika gala šī pulksteņu grozīšana ļoti nepatīk. It īpaši vasaras laiks. Man labāk patīk ziemas laiks, lai gan manu režīmu tas īpaši neietekmē – esmu pensionāre, kā gribu, tā daru.
Linda no Madonas: – Jā, mani tas ietekmē. It īpaši tad, kad stundu agrāk ir jānāk uz darbu un agrāk no rītiem jāceļas. Ir ierasts celties septiņos, bet, ja kaut kas mainās, ir grūti atkal pierast. Vispār man tā pulksteņu grozīšana nepatīk.
Kristīne no Madonas: – Man labāk, protams, patīk vasaras laiks – ilgāk vakari gaiši. Tagad tumsā atnāc uz darbu un tumsā aizej, jo man darbs sākas jau sešos no rīta un beidzas sešos vakarā. Būtu jau labi, ja beidzot pieņemtu lēmumu tos pulksteņus negrozīt.
29.10.2024.