Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Par pieteikšanos “Covid-19” vakcīnai

Redakcija

Autors • 16.02.2021.

Burtu lielums

Saskaņā ar vakcinācijas pret „Covid-19" plānu darbu februārī sāka „Covid-19" vakcīnas agrīnās pieteikšanās vietne www.manavakcina.lv, bet pagājušajā nedēļā – arī bezmaksas tālrunis 8989. – Vai jūs izmantosit kādu no šīm iespējām, lai pieteiktos agrīnai vakcinēšanai pret „Covid-19"? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Inese no Madonas: – Nē, vēl neesmu izmantojusi šo iespēju. Es vispirms pārbaudīšu savas imūnvielas un tad noteikti reģistrēšos, jo esmu riska grupā. Esmu nodomājusi to darīt tuvākajās dienās. Cilvēki jau visapkārt slimo, un tas ir vienīgais veids, kā šo slimības vilni apturēt.

Roberts no Kusas: – Jā, esmu paguvis jau piereģistrēties, zvanot uz bezmaksas tālruni 8989. Kad nu tā rinda pienāks, gan nezinu. Uzskatu, ka vecāka gadagājuma cilvēkus vajadzētu pirmām kārtām vakcinēt.

Dzintra no Madonas: – Nezinu, neesmu par to domājusi. Es vispār tam īpaši neticu. Nu vecākiem cilvēkiem varbūt vajadzētu vakcinēties, bet par jaunajiem – nezinu.

Maija no Madonas: – Nē, neesmu neko darījusi. Gaidu, kad ģimenes ārsts dos kādu ziņu. Kuriem pirmajiem vajadzētu vakcinēties? Tas ir grūts jautājums. Mediķi jau tiek vakcinēti pirmām kārtām. Domāju, ka arī senioriem būtu jādod priekšroka.

Viedokļus uzklausīja
BAIBA MIGLONE un
AGRIS VECKALNIŅŠ

17.02.2021.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px