Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Par notikumiem Saeimā

Redakcija

Autors • 05.02.2009.

Burtu lielums

Vakar parlaments ārkārtas sēdē pēc partijas „Jaunais laiks" ierosinājuma sprieda par neuzticības izteikšanu Ministru prezidentam Ivaram Godmanim. – Kādas ir jūsu prognozes, vai valdība šodien kritīs? – vakar pusdienlaikā vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem

Ina no Madonas: – Es jau domāju, ka ne – viss paliks pa vecam. Lai gan, pēc manām domām, būtu vajadzīgs jauns premjers un jauna valdība. Man personīgi Godmanis nepatīk.

Valērijs no Dzelzavas: – Diezin vai kas mainīsies. Un nav arī vērts mainīt, tāpat jēgas nekādas. Nākamie rīkosies tāpat, to jau pieredze rāda. Nav jau reāli ko vietā likt. Godmanis cenšas kaut ko darīt, bet neteiksim, ka viņam īpaši izdevies situāciju mainīt. Manuprāt, valdībā ir jāstrādā profesionāļiem. Tagad, kad tauta vairāk sāk paust savu nostāju, arī valdība tomēr ir spiesta ieklausīties.

Viesturs Siliņš no Liezēres: – Nevarētu teikt, ka es ļoti īpaši sekotu līdzi visām tām politikas peripetijām, bet domāju, ka kaut kādas pārmaiņas briest. Zemkopības ministrs, redz, jau pats demisionēja. No otras puses, es uzskatu, ka Godmanis daudz ir centies un darījis, lai stabilizētu situāciju, mēģinājis saukt visus, arī opozīciju, pie viena galda. Cita lieta, kā viņam tas izdevies. Taču, manuprāt, šajā laikā radīt vēl kādu papildu šķelšanos nav prāta darbs.

Sergejs no Madonas: – Es domāju, ka nekritīs. Šobrīd viņiem ir jāstrādā, jo nav jau reāli kas aizvieto. Man personīgi Godmanis patīk, viņš strādā un uzņemas atbildību, kā situāciju uzlabot, bet viens otrs ministrs gan nekam neder.

Sarmīte no Praulienas: – Pēc manām domām, nekritīs. Nav vienkārši ko likt vietā. Man jau liekas, ka Godmani nepelnīti visā vaino. Daudzas nebūšanas sākās jau iepriekšējās valdības laikā, tikai tad tam neviens nepievērsa vajadzīgo uzmanību. Manuprāt, Godmanis pašlaik ir vispiemērotākais premjers. Ministrus gan vajadzētu pamainīt. Piemēram, finanšu ministru, arī aizsardzības, vēl vienu otru. Demakova, Roze jau paši demisionēja. Kārtīgu, profesionālu komandu vajadzētu, tad arī būtu vieglāk strādāt.

Aptauju veica: BAIBA MIGLONE


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px