– Vai, nākot uz iecirkni, jūs jau zināt, par ko balsosit Varakļānu novada vēlēšanās? – vēlēšanu dienā jautājām Varakļānos sastaptajiem cilvēkiem.
Veneranda: – Es to, par ko balsošu, jau laikus izdomāju. Arī vēlēšanās piedalos vienmēr, savā mūžā tās neesmu izlaidusi ne reizi. Nezinu, kā bija no rīta, bet patlaban ir pat neliela rinda. Jaunievēlētajiem deputātiem novēlu aktīvi strādāt Varakļānu novada labā.
Inguna: – Izdarīt izvēli nebija grūti. Iepriekš biju iepazinusies gan ar deputātu kandidātu sarakstiem, gan programmām: katram sarakstam ir izvirzītas savas prioritātes. Jaunajai domei novēlu domāt par Varakļānu novada attīstību, par cilvēku labklājības līmeņa celšanu, par esošo darbavietu saglabāšanu, domāt, kā jauniešus atgriezt Varakļānos, Murmastienē, kur daudzi dodas projām, jo neredz perspektīvu palikt.
Austris: – Par ko balsot zināju jau tad, kad izveidoju sarakstu pašvaldības vēlēšanām. Rezultātu prognozēt gan ir grūti, bet izskatās, ka vēlētāju aktivitāte būs liela, un tas ir labi. Varbūt Latvijas mērogā ar lielu vēlētāju atbalstu varēsim pierādīt, ka ir cerības uz Varakļānu novada nākotni, un arī pārējie, Saeimas deputātus ieskaitot, sapratīs, ka te nav tik vienkārši, kā no malas izskatās.
Skaidrīte: – Es jau iepriekš zināju, par ko balsošu. Iespējams, būtu labāk, ja nākamajā domē ievēlētu pārstāvjus no visiem četriem sarakstiem. Man patīk, kā dome ir strādājusi līdz šim, patīk Varakļānu pilsēta, bet vēl ir, kur tiekties. Piemēram, vairāk vajadzētu renovēt mājas.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ
14.09.2021.