– Kādi ir jūsu iespaidi par nupat Madonā atvērto tirdzniecības centru "Maxima"? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Sofija: – Vei-kals ir ļoti plašs un preču izvēle liela – visa kā ir gana. Nedomāju, ka veikalu Madonā būtu par daudz – esmu par to, lai pircējiem būtu iespējami lielāka izvēle. Cenas gan nesalīdzināju, bet šķiet, ka vismaz šodien – veikala atklāšanas dienā – daudz kas ir lētāks. Šodien nopirku arī orhideju.
Ilona no Vecpiebalgas: – Protams, jaunatvērtais veikals ļoti patīk. Izvēle liela, arī cenas ir normālas, katrā ziņā iepirkties var, it sevišķi tagad, pirms Ziemassvētkiem. Es domāju, ka madonieši ir ieguvēji un šim veikalam būs daudz pircēju, līdz ar to arī ļoti lieli ienākumi. Te ir ērta piebraukšana, liels stāvlaukums. Protams, šodien, kā jau pirmajā dienā, tas ir gandrīz pārpildīts. Mēs uz šejieni iepirkties esam speciāli atbraukuši no Vecpiebalgas, jo pie mums tādu lielveikalu nav.
Edgars Kramfts no Bērzaunes: – Es domāju, ka lielveikalu Madonā tomēr ir par daudz. Tā kā būtu laiks sākt būvēt arī citus objektus, jo beidzot vajadzētu kaut ko arī ražot, nevis tikai celt tirdzniecības centrus. Arī Bērzaunē veikalu ir pietiekami.
Valentīna no Jaunlazdonas: – Man jaunais veikals patīk. Esmu ļoti apmierināta. Ļoti jauki iepirkos, tai skaitā iegādājos arī skaistas puķes. Arī cenas daudziem produktiem, piemēram, cukuram, miltiem, vismaz šodien bija lētākas. Veikalu Madonā it kā ir daudz, bet mans vēlējums – lai kaut viens veikals tiktu atvērts Jaunlazdonā. Visi tiek atvērti vienā Madonas pusē, bet Jaunlazdona ir piemirsta, un daudziem tas ir ļoti apgrūtinoši, it sevišķi tur dzīvojošajiem pensionāriem. Lai atbrauktu iepirkties uz jauno veikalu, man vispirms vajadzēja sameklēt transportu.
Madoniete Edīte: – Šī vieta ir lielveikalam piemērota. Plašs autostāvlaukums, tātad daudzi varēs braukt iepirkties arī no laukiem un nebūs jādomā, kur nolikt automašīnu. Arī veikala telpas ir plašas, ļoti plašs preču sortiments – gan svaiga gaļa, gan baseinā peldošas zivis, gan daudz kas cits.
Aptauju veica: ŽEŅA KOZLOVA