Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

“Panorāmai” – 65

Redakcija

Autors • 20.03.2023.

Burtu lielums

Vai jūs skatāties LTV „Panorāmu", kurai 19. martā apritēja 65?

Madoniete Vita:
– Mūsu ģimenē „Panorāmu" neskatās. Mani vispār ziņu raidījumi un politika ne pārāk interesē. Protams, to, ka tāds raidījums ir, zinu, un kādreiz ir arī redzēta. Katrā ziņā „Panorāmai" novēlu pastāvēt vēl 65 un vairāk gadu, darboties un sniegt cilvēkiem interesējošu informāciju!

Kalsnavietis Evalds:
– „Panorāmu" skatāmies, tāpat kā citus ziņu raidījumus, jo tas, kas notiek Latvijā, citur pasaulē, interesē, tāpēc skatāmies visu pēc kārtas. Bez tā jau nevar, jaunumi tomēr jāzina. „Panorāmas" žurnālistiem novēlu vēl daudzus gadus veidot šo aktuālo, daudzu iemīļoto raidījumu.

Madonietis Guntars:
– „Panorāmu" kādreiz paskatos. Tas ir viens no ziņu raidījumiem, kuram līdzi sekoju, bet to daru datorā. Televizora man nav jau kopš 2003. gada. Taču, protams, „Panorāma" ir tāda konservatīva vērtība jau kopš seniem laikiem, un tai novēlu pastāvēt vēl vismaz tikpat daudz gadu.

Barkavietis Roberts:
– „Panorāmu" skatos katru vakaru. Zinu, ka 19. martā paliek 65 gadi kopš pirmā raidījuma. Cik sevi atceros, vienmēr esmu to skatījies. Panorāmiešiem novēlu tā turpināt, veidot asus sižetus un izvilkt visu
gaismā!

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
un AGRIS VECKALNIŅŠ

21.03.2023.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px