— Vai sekojat līdzi mūsu olimpiešu gaitām Itālijā, kur pagājušā piektdienā notika spēļu
oficiālā atklāšana?
Larisa no Kraukļiem: – Mazliet paskatījos piektdien olimpiādes atklāšanu. Katrā ziņā jātur īkšķi par madoniešiem. It īpaši par Lindu un Lauru Kaparkalējiem. Viņu ome – Ivetas mamma ir mūsējā, krauklēniete.
Raivis no Madonas: – Atklāšanu neiznāca paskatīties. Man vairāk interesē hokejs. Ar nepacietību gaidu ceturtdienu, kad mūsējiem pirmā spēle ar amerikāņiem. Jā, zinu, ka pavisam seši madonieši spēlēs piedalās. Esmu afišas Madonā redzējis.
Ēvalds no Ļaudonas: – Jā, skatījos piektdien atklāšanu televīzijā. Ļoti gaidu hokeju ceturtdien, bet iespēju robežās jau sekošu arī pārējiem mūsējo startiem. Īpaši jau madoniešu. Lai veicas!
Marija no Ošupes pagasta: – Skatījos atkāšanu, gan ne visu, bet Latvijas delegāciju redzēju. Svētdien skatījos kamaniņu braucienus vīriešiem. Mūsējais Kristers Aparjods izcīnīja ceturto vietu. Pirmdien brauc sievietes. Hokeju gaidu.
10.02.2026.