Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Mūsu olimpiešu starti

Redakcija

Autors • 23.02.2010.

Burtu lielums

Vai sekojat līdzi mūsu olimpiešu startiem XXI Ziemas olimpiskajās spēlēs Vankūverā un kā vērtējat divas izcīnītās sudraba medaļas? – vaicājām vakar Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Žanna no Dzelzavas: – Neteiksim, ka īpaši, bet šo to paskatos. Mazā meita gan ļoti cītīgi skatās hokeju. Ne īpaši viņiem veicas, cerams, ka nākamās spēles tomēr būs veiksmīgākas. Bet tas, ka mūsu mazajai Latvijai ir divas sudraba medaļas, gan iepriecina. Gribētos jau, lai arī no valsts sportistiem būtu lielāks finansiāls atbalsts, jo viņi ir tie, kas mūsu valsts vārdu nes pasaulē.

Lienīte no Praulienas: – Es pati skatos mazāk, bet vīrs gan – ceļas pat naktīs uz tiešraidēm. Taču latviešu sasniegumus olimpiādē vērtēju ļoti augstu – divas sudraba medaļas tik mazai valstij, tas ir daudz. Hokejistiem gan varētu veikties labāk.

Ina Medne no Madonas: – Malači mūsu olimpieši – divas sudraba medaļas – tas tiešām iepriecina. Pagājušajās olimpiskajās spēlēs Turīnā bija bronza, tagad sudrabs, nu tad nākamajās noteikti vajadzētu būt zeltam. Jau tagad tik maz pietrūka. Mums ir daudzi spēcīgi sportisti, bet daudz kas atkarīgs arī no finansēm. Un tas jau nav tikai lielos mērogus, arī tepat uz vietas ir tāpat.

Inārs no Bērzaunes: – Jā, divas sudraba medaļas Ziemas olimpiskajās spēlēs – pirmo reizi tāds panākums pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas. Mazlietiņ tikai nepaveicās, un būtu zelts. Hokejā gan mūsējiem pagaidām švaki, biatlonā arī ne īpaši veicās. Bet tā jau mūsējie malači, un ja visur ir krīze, sportā gan to nevar sacīt.

Brigita no Madonas: – Olimpiādi skatos, ne tikai tās disciplīnas, kur latvieši startē, bet, piemēram, arī daiļslidošanu. Taču mūsējie ir malači! Divas sudraba medaļas tik mazai valstij, tikai mazlietiņ pietrūka līdz zeltam. Arī pārējie cīnās godam, vienīgi hokejistiem ne sevišķi veicas. Vēl jau arī bobslejā četriniekiem starti priekšā. Žēl, ka Miņinam tā sanāca, citādi mums vēl viena medaļa droši vien būtu garantēta.

Aptauju veica BAIBA MIGLONE

P. S. Atvainojos tiem aptaujas dalībniekiem, kuru viedoklis tehnisku iemeslu dēļ avīzē izpaliek.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px