Tuvojas 1. decembris, kad visām automašīnām un autobusiem, kuru pilna masa nepārsniedz 3500 kg, jābūt aprīkotiem ar ziemas riepām. – Vai, ņemot vērā laikapstākļus, jūs esat jau nomainījuši vasaras riepas pret ziemas riepām, vai tomēr gaidīsit 1. decembri? – pagājušās nedēļas izskaņā, pirms zemi bija klājusi sniega villaine, jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Māris no Ļaudonas pagasta: – Nupat kā šajās dienās tās nomainīju. Tāda iespēja un brīvs laiks bija, tāpēc arī neatliku, jo es to mājās daru pats. Ziemas sezonā izmantoju riepas ar radzēm.
Normunds no Cesvaines: – Viss ir kārtībā, riepas laikus nopirku un esmu tās arī nomainījis. Ziemā braucu ar radžotām riepām, vismaz es pie tā pieturos, bet, protams, kādas riepas labāk izvēlēties, tas ir katra paša ziņā un padomu var prasīt arī speciālistam.
Rinalds no Kokneses: – Riepas, protams, ir jau jāmaina. Tuvojas ziema, ceļi drīz būs slideni, tāpēc ar riepu nomaiņu nav jākavējas. Vismaz es tās esmu jau nomainījis. Patlaban servisā nav arī rindu.
Gulbenietis Ingars: – Es pats pagaidām nebraucu, bet zinu, ka riepas ir jau jāmaina, un 1. decembris, ņemot vērā laik-apstākļus, nav jāgaida. Arī tad, kad sanāk braukt kāda cita automašīnā, tam, vai riepas ir atbilstošas sezonai, pievēršu uzmanību, it īpaši ziemā.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
un AGRIS VECKALNIŅŠ
22.11.2022.