Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Madonas pilsētas svētki

Redakcija

Autors • 02.06.2010.

Burtu lielums

Vai jūs esat jau izpētījuši Madonas pilsētas svētku programmu, kuri šogad Madonā notiks desmito gadu pēc kārtas (līdz tam tie tika rīkoti retāk – reizi 5 gados) un kādus pasākumus esat iecerējuši apmeklēt? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Maija Gusare: – Ar svētku programmu esmu iepazinusies. Viens no pasākumiem, ko droši vien apmeklēšu, būs Latvijas Nacionālā teātra izrāde „Teātra žurka 2010 jeb Kornēlijas inovācijas" Madonas pilsētas estrādē. Tas ir ļoti labi, ka katru gadu Madonai ir savi pilsētas svētki. Arī to norisei ir izvēlēts labs laiks –
jūnija sākums, kad pilsētu var parādīt visā krāšņumā. Piedāvātā kultūras programma ir plaša, katrs var apmeklēt savām interesēm atbilstošus pasākumus.

Gita no Varakļāniem: – Šajās dienās es kopā ar deju kolektīvu dejošu Valmierā, līdz ar to, visticamāk, Madonas pilsētas svētkos nevarēšu piedalīties, ja nu vienīgi svētdien, kad arī notiks dažādi pasākumi. Madonā parasti ir ļoti skaisti pilsētas svētki, skaisti koncerti un balles. Pērn tajos uzstājās arī mūsu deju kolektīvs.

Madoniete Aina Bērziņa: – Tā ir ļoti jauka tradīcija. Cilvēkiem jau svētkus vajag, lai varētu papriecāties. Es vienmēr aizeju uz kādu pasākumu, kas notiek pilsētas centrā. Estrāde man drusku ir par tālu, turklāt šogad ir ļoti daudz odu. Ja jau mājā, turot vaļā tikai kaplodziņu, tie pielien bez sava gala, ko tad iesākšu estrādē?

Sofija no Kusas: – Es Madonas pilsētas svētkus noteikti apmeklēšu. „Starā" esmu izlasījusi, kādi pasākumi notiks. Ceturtdien vakarā iešu uz pasākumu. Ja būs laiks, apmeklēšu arī citus pasākumus. Svētku programma ir plaša, katrā ziņā ir, no kā izvēlēties.

Madoniete Marina: – Es laikam uz svētkiem neiešu, jo ir eksāmenu laiks. Es mācos Madonas pilsētas 2. vidusskolas 12. klasē. Nupat kārtoju eksāmenu vēsturē, bija arī grūti jautājumi, ne visus gadskaitļus varēju atcerēties. Savukārt piektdien jāliek eksāmens matemātikā, kas ir visgrūtākais, bet pirmdien – krievu valodā. Varbūt vienīgi pēc matemātikas eksāmena aiziešu uz kādu pasākumu.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px