No 3. līdz 5. jūnijam ieskaitot Madonā notiks tradicionālie pilsētas svētki. – Vai esat jau iepazinušies ar svētku programmu un kādus pasākumus plānojat apmeklēt? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Aina no Liezēres: – Ar programmu esmu iepazinusies, bet Madonas pilsētas svētki kaut kā nesaista, vismaz pagaidām tos neplānoju apmeklēt. Esmu mācījusies Cesvaines vidusskolā, tāpat dēls un sirds uz Cesvaini velk joprojām. Apmeklēju arī līdz reformai rīkotos Cesvaines novada svētkus, kuru programma arī vairāk interesē.
Intars no Sauleskalna: – Ar programmu vēl neesmu iepazinies, bet parasti Madonas pilsētas svētkus apmeklēju. Gan jau uz kādu pasākumu aiziešu.
Madoniete Diāna: – Ar programmu esmu iepazinusies. Šajā laikā vēl būšu Latvijā, līdz ar to apmeklēšu arī Madonas pilsētas svētkus. Plašāka programma ir sestdien, mani vairāk interesē amatnieku tirdziņš, kā arī gribu paskatīties StreetFood festivālu, kā šeit tas tiek pasniegts, jo man ir iespēja salīdzināt, kā tas notiek citviet.
Madoniete Laura: – Tā ir ļoti laba tradīcija – katru gadu svinēt Madonas dzimšanas dienu. Arī svētku programmu esmu izpētījusi. Noteikti apmeklēšu Vidzemes pūtēju orķestru koncertu Madonas estrādē, tāpat, iespējams, aiziešu uz amatnieku un mājražotāju tirdziņu un citiem pasākumiem.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
un AGRIS VECKALNIŅŠ
25.05.2022.