Nupat, 6. novembrī, Latvijas Televīzija atzīmēja savu dzimšanas dienu. Tās pirmā pārraidītā programma – filma „Mājup ar uzvaru" – notika pirms 68 gadiem. – Vai jūs skatāties Latvijas Televīziju, un kāds ir jūsu vēlējums? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem iedzīvotājiem.
Madoniete Maija: – Es skatos Latvijas Televīziju, un patiesībā man patīk tās veidotie raidījumi. Es tai uzticos, patīk arī tas, ka ir daudz kultūras, tāpat diskusiju raidījumu, kurus skatos. Mūsmājās LTV ir cieņā. Mans vēlējums – lai žurnālistiem vienmēr ir mugurkauls!
Madonietis Pēteris: – Regulāri skatāmies „Panorāmu" un citus raidījumus. Žurnālistiem novēlu turpināt tādā pašā garā un sniegt vēl vairāk informācijas!
Vilis no Lubānas: – Spaidām pulti un šo to jau paskatāmies televīzijā. Galvenokārt skatāmies LTV1, jo interesē jau daudz kas. Domāju, ka kopumā ziņas tiek atspoguļotas objektīvi. Ne tikai žurnālistiem, bet visiem novēlu – lai ātrāk beigtos karš Ukrainā un cilvēki varētu mierīgi dzīvot un strādāt!
Jasmīna no Liezēres pagasta: – Man ir pieejami tikai bezmaksas kanāli, un kaut ko jau tajos redzu. Man patīk seriāli. Protams, paskatos „Panorāmu," tāpat dažus citus raidījumus. LTV kolektīvam novēlu veiksmi, veidot jaunus raidījumus, lai programmu padarītu interesantāku.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
un AGRIS VECKALNIŅŠ
9.11.2022.