— Vai apmeklējāt kādu pasākumu gaisa balonu festivāla “LMT kauss 2010” ietvaros, un kā kopumā vērtējat pasākuma norisi? — vakar jautājām Madonas ielās sastaptajiem cilvēkiem.
Anita no Madonas: — Pasākumus apmeklējām kopā ar trīsgadīgu bērniņu. Mazais godam izturēja abas dienas no sešiem vakarā līdz trijiem rītā. Skatījāmies arī balonus, speciāli meklējām mašīnu un braucām skatīties, kā baloni ceļas augšā. Redzējām, kā pie “Saulītes” viens nolaidās, kā lidoja pāri dārziņiem. Mazie bērni bija sajūsmā par baloniem. Patika arī viss festivāls kopumā. Apsargi bija lieliski — viņi uzreiz noķēra tos, kas kaili peldējās strūklakā. Festivāls tiešām bija izdevies. Pirmo reizi kas tāds notika brīvā dabā. Ļoti žēl, ka tik dārgi maksāja lidojums ar balonu, jo ļoti gribējās to izbaudīt, bet cena bija pārāk liela.
Mārtiņš no Praulienas pagasta: — Es festivālā padejoju, pabraukāju ar karuseļiem un, protams, paskatījos arī uz gaisa baloniem. Atbraucu no Īrijas atvaļinājumā un esmu ļoti priecīgs, ka nokļuvu šajā festivālā. Skatījos tikai vakara lidojumus, jo no rīta pēc balles es gulēju. Patika, kā lietuvietis nocēla atslēgu Key Grab uzdevumā. Sestdienas vakara pasākums man patika labāk, jo tas bija tāds plašāks, skatāmāks, nekā piektdien. Uzskatu, ka Madonai šis pasākums bija vajadzīgs, jo sagādāja prieku iedzīvotājiem.
Elza Kravale: — Pašu festivālu neapmeklēju, jo bija citas lietas darāmas, taču redzēju, kā baloni lidoja pāri pilsētai. Skatījos pa mājas logu un arī, autobusā sēžot, redzēju, kā baloni nolaidās. Bija interesanti. Es pozitīvi vērtēju to, ka Madonā notiek šādi pasākumi.
Agnese no Madonas: — Es biju sestdienas vakara ballē. Patika grupas, sevišķi “Tumsa”. Pašus lidojumus gan nevēroju, bet kādu balonu manīju. Šķita interesanti.
Madoniete Ināra: — Skats bija perfekts. Mēs no Jaunlazdonas puses ļoti labi redzējām, kā baloni laidās mums pāri. Sevišķi patika pēdējā dienā, kad tie lidoja gar pašiem logiem un “LMT” balona pasažieri novēlēja laimīgu dienu. Mēs pamodāmies no gāzes trokšņa, bet skats bija tik jauks! Meitas apmeklēja vakara pasākumus, stāstīja arī, ka priecājušās par atslēgas nocelšanu speciālajā uzdevumā.
Aptauju veica RITA TURKINA un OĻĢERTS SKUJA