— Kādas ir jūsu domas par tradicionālās Lielās talkas rīkošanu?
Aleksandrs
no Aizkujas:
– Tā ir laba lieta. Latvija taču ir jāsatīra, un teritorijas ir jāsakopj. Arī pats talkās esmu piedalījies, bet tagad, kā jau pensionārs, vairāk rosos ap savu māju. Var jau priekšplānā izvirzīt cīņu ar latvāņiem, bet tos jau talku veidā neapkaros. Valdībai ir jāpieņem mēri un attiecīgi jāpiešķir finansējums.
Madoniete Sarmīte:
– Tā ir laba doma, un neko sliktu neteikšu. Vienīgi tā daudz aktīvāk būtu jāatbalsta un jāpiedalās apkārtnes sakopšanā. Arī pati talkās esmu piedalījusies, tai skaitā pagājušajā gadā. Šogad gan liela uzmanība tiks pievērsta latvāņu iznīcināšanai, bet, manuprāt, tas ir diezgan bezcerīgi.
Madoniete Inese:
– Ideja, protams, ir ļoti laba, tikai tā vairāk būtu jāatbalsta un arī ikdienā vairāk būtu jārūpējas par savu īpašumu. Esmu dzirdējusi, ka šogad uzsvars tiks likts uz latvāņu iznīcināšanu, vienīgi – vai tam būs kāds iznākums, jo tas, kā rāda daudzu gadu pieredze, nav tik viegli izdarāms.
Madoniete Aija:
– To vērtēju tikai pozitīvi. Protams, katram vispirms ir jāsakopj sava piemājas teritorija, un tad Lielajā talkā būs mazāk darba. Ļoti labi, ka beidzot varam nodot arī plastmasas pudeles un cita veida iepakojumu.
18.04.2023.