— Kā vērtējat līdzšinējos Latvijas sportistu startus šajā ziemas olimpiādē?
Laima no Madonas: – Vienā ziņā, manuprāt, ir arī neprognozējams lietas, jo sports ir sports. Bet vispār jau malači – divas medaļas. Tas priekš mazās Latvijas ir daudz. Teikšu godīgi – iepriekš sportam īpaši līdzi nesekoju, bet tagad gan ar interesi paskatos. Patīkami, ka tieši jaunie arvien vairāk iesaistās. Mūsu Estere Volfa – vispār malacis.
Andris no Madonas: – Prieks, ka hokejā varējām pieveikt vāciešus. Redzēs, kā veiksies ar zviedriem šovakar. Skatīšos ar interesi. Grūti pateikt, kā ies. Zviedri jau arī diezgan labi spēlē. Protams, prieks par abām medaļām. Malači latvieši. Ne igauņiem, ne lietuviešiem medaļu nav.
Dzidra no Sauleskalna: – Līdzi sekoju minimāli. Pati mazlietiņ daiļslidošanu paskatījos, arī hokeju. Bet protams, zinu, ka Latvijai ir divas medaļas. Malači, bet malači jau ir visi. Tas jau vien, ka tik daudzi no Latvijas tika uz olimpiādi, ir panākums. Tik daudz normatīvu jāizpilda. Par mūsu Esteri Volfu liels prieks.
Viktors no Lazdonas: – Mazliet jau sekoju līdzi mūsējo startiem. Ne visās disciplīnās paveicas, bet tomēr divas medaļas, tas ir labi. Tas, ka Esterei Volfai tik labi rezultāti, gan ir labi. Nu hokejā mūsējiem neveicās. Redzēs, kā būs šovakar.
17.02.2026.