– Vai pēc Jēkabpilī notikušās bruņotās laupīšanas, kurā piedalījās arī policisti un specvienības „Alfa" darbinieki, kādam, proti, iekšlietu ministrei Lindai Mūrniecei, būtu jāuzņemas arī politiskā atbildība un jāatkāpjas no amata? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Viedokļus lasiet laikrakstā STARS 27.01.2011.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA