– Vai jūs skatījāties kā Latvijas hokeja izlase guva vēsturisko uzvaru spēlē ar Kanādu? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Laura: – Tas bija šoks un patīkams pārsteigums vienlaikus. Mūsējie taču Kanādu nekad nebija uzvarējuši. Esmu ļoti gandarīta. Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā netikām, toties Kanādu, hokeja dzimteni, spējām uzvarēt. Arī spēlē ar Kazahstānu punktu dabūjām, tagad jāuzvar Itālija. Katrā ziņā turēsim īkšķus!
Valda no Vestienas: – Es skatījos, un šo uzvaru gaidīju. Arī zaudējums Kazahstānai vairāk vai mazāk bija paredzams. Mūsējie jau bija nedaudz paguruši, un varbūt arī uzvara pret Kanādu bija sakāpusi galvā. Visas nākamās spēles (arī šovakar pret Itāliju) būs smagas. Bet punkti, kaut pa vienam, ir jāņem.
Kristaps no Kusas: – Mani hokejs ne visai interesē, un arī šo spēli neskatījos, bet vecākais brālis, šķiet, sekoja līdzi. Katra šāda uzvara hokeja līdzjutējiem sagādā prieku.
Madonietis Imants: – Šo spēli Latvija nospēlēja negaidīti labi. Arī Matīss Kivlenieks vārtos bija vienkārši izcils. Nedaudz izbrīnīja, ka zaudējām Kazahstānai, bet uzvarētājs jau tika noskaidrots, metot bullīšus, un tā ir laimes spēle. Varējām uzvarēt arī mēs. Redzēs, kā būs šovakar, bet itāļus vajadzētu vinnēt, teiksim, ar 2 : 0 vai 3 : 0.
Viedokļus publicēšanai sagatavoja
ŽEŅA KOZLOVA
25.05.2021.