– Vai jūs klausāties Latvijas Radio, kas pirmdien atzīmēja 85. gadskārtu, kopš ar Latvijas himnas atskaņošanu, satiksmes ministra uzrunu un operas "Madame Butterfly" izrādes translāciju no Operas nama aizsākās Rīgas radiofona vēsture 1925. gada 1. novembrī, un kāds ir jūsu vēlējums jubilāram, devītajā gadu desmitā ieejot? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Anita Freima-ne no Bērzaunes: – Mēs klausāmies Latvijas Radio, var teikt, visu dienu. Katrā ziņā televizoru skatāmies ļoti maz. Protams, pirmdien mūsu uzmanību pievērsa ziņa, ka Latvijas Radio ir 85. dzimšanas diena. Mājās mēs klausāmies 1. programmu, bet kūtī skan Latvijas Radio 2, lai pašiem labāk strādāt un arī gotiņām, klausoties latviešu dziesmas, būtu labāks prāts. Mums patīk gan tematiski raidījumi, gan jaunākās ziņas. Latvijas Radio novēlam visu to labāko, lai turas un ir dzirdams visā Latvijā!
Madoniete Ināra: – Mēs galvenokārt klausāmies Latvijas Radio 2. Mums patīk latviešu mūzika, un ik pēc pusstundas skan arī jaunākās ziņas. Tas ir ātrākais veids, kā var uzzināt jaunumus, ja nav laika lasīt internetā vai skatīties televizoru. Latvijas Radio kolektīvam novēlu ilgu nākotni, daudz klausītāju un lai vienmēr skan jauka mūzika!
Madonietis Dairis: – Šad tad Latvijas Radio paklausos, pie tam gan 1., gan 2. programmu. Patīk raidījumi par politiku, dažādas diskusijas. Latvijas Radio novēlu tādā pašā garā turpināt!
Madoniete Gunta: – Latvijas Radio es klausos tikai tad, kad esmu istabā. Novēlu veidot gudrus raidījumus, domātus cilvēka prātam un sirdij, kā arī izbeigt aicināt klausītājus nemitīgi kaut kur zvanīt, solot dažādus laimestus.
Liezērietis Jānis: – Visvairāk es klausos Latvijas Radio 2, latviešu mūziku un pa vidu uzzinu arī dažādus jaunumus un jaunākās ziņas. Man patīk mūzikas raidījumi, labprāt paklausos arī jaunos talantus. Manuprāt, Latvijas Radio strādā labi un sniedz kvalitatīvu informāciju. Lai tā tikai turpina!
Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA