Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

„Latvijas Pasts”

Redakcija

Autors • 21.10.2010.

Burtu lielums

Vai jūs zināt, ka „Latvijas Pasts" avīzes un žurnālus, iespējams, vairs nepiegādās sestdienā un šajā dienā arī nestrādās? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Valentīna Afanasjeva no Cesvaines: – Mani tas neskar, līdz ar to nav svarīgi, kādu lēmumu „Latvijas Pasts" pieņems. Rēķinu apmaksai es izmantoju internetbanku. Arī avīze, ko abonēju, nav piesaistīta sestdienai. Pie mums, Cesvainē, pasts jau darbdienās darbu beidz ap četriem pēcpusdienā. Kad no darba eju mājās, tas ir jau ciet. Pamazām esmu pieradusi iztikt bez tā pakalpojumiem. Pirms gadiem pieciem vai desmit, atbildot uz jūsu jautājumu, es droši vien iesauktos: „Ak Dievs, kā tā var!"

Ivars no Jēkabpils:
– Uz pastu es aizeju reizi mēnesī, lai saņemtu pensiju. Rēķinus par komunālajiem pakalpojumiem samaksāju bankā. Avīzes un žurnālus gan abonēju. Ja pasts sestdienās vairs nestrādās, kas tad abonentiem piegādās preses izdevumus? Droši vien, lai uzzinātu vietējos jaunumus, būs jāpaciešas līdz pirmdienai.

Maija no Praulienas:
– Manu ikdienu tas īpaši neietekmēs. Es gan abonēju „Staru", kas iznāk arī sestdienās, bet tad droši vien brīvdienās būs jāiztiek bez tā. Labāk jau, protams, būtu, ja sestdienās pasts tomēr strādātu. Es pasta nodaļā maksāju visus rēķinus, abonēju laikrakstu, saņemu pensiju, bet to it kā varētu izdarīt arī darbdienās. Kur tie gadi, kopš esam pieraduši, ka laukos pasts strādā tikai līdz pusdivpadsmitiem. Taču, lai pasts strādā, kā grib, galvenais, lai tas vispār tiktu saglabāts un netiktu slēgts.

Bruno no Vestienas:
– Esmu par to dzirdējis, bet vēl nav zināms, kādu lēmumu pasts pieņems. Nav arī skaidrības, kas notiks ar preses izdevumiem, kuri iznāk sestdienās. Es abonēju „Staru", „Latvijas Avīzi", „Praktisko Latvieti". Vai tos abonentiem piegādās tikai pirmdien? Jāgaida, kāds lēmums tiks pieņemts. Mēs jau nebūsim tie, kas to izlems.

Madoniete Lidija: – Nekas patīkams tas nebūs. Daudzi uz pastu nāk tieši sestdien, abonē preses izdevumus, veic maksājumus un izmanto citus pakalpojumus. Ne visi strādājošie uz pastu var atnākt darba laikā. Sestdienās Madonas pasts parasti ir cilvēku pilns un gandrīz vienmēr jāstāv rindā.

Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px