Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Latvijas hokeja valstsvienības spēles

Redakcija

Autors • 27.04.2009.

Burtu lielums

Vai sekojat līdzi Latvijas hokeja valstsvienības spēlēm pasaules čempionātā Šveicē? – jautājām vakar Madonas ielās sastaptajiem cilvēkiem.

Normunds Naglis no Aronas pagasta: – Sestdien pirmos divus periodus spēlē ar ASV izlasi noskatījos. Vairāk nesanāca laika. Skatīšos arī šāvakara spēli ar zviedriem. Manuprāt, diezin vai mūsējie desmitniekā tiks. Spēka pietrūkst. Pirmajā spēlē arī – vienkārši dukas pietrūka. Amerikāņi bija ātrāki un jaunāki. Visa vaina. Bišku arī veiksmes trūkst.

Aivars Indrikovs no Madonas: – Protams, skatos. Pirmo spēli ar amerikāņiem varēja labāk nospēlēt, bet kopumā bija normāli. Bija jau mūsējie vadībā, bet, kā ielaida tos stulbos vārtus, visa komanda pilnīgi sabruka. Būtu noturējušies, kaut vai uz neizšķirtu. Šovakar ar zviedriem būs smagi. Prognozēju, ka varētu būt rezultāts 1 : 7. Zviedri ir spēcīga komanda. Ja trešdien uzvarēs Austriju, tad jau būs labi. Pirmajā desmitniekā jau nu vajadzētu tikt.

Edgars no Madonas: – Skatos, protams. Bet ja tā godīgi, šaubos, vai pirmajā desmitniekā mūsējie tiks. Viņiem ar to politiku bēdīgi – ar stiprākiem vēl uzspēlē, bet vājākiem pakāš. Var jau būt, ka varēja ar amerikāņiem neizšķirtu izvilkt. Man patīk, ka Znarokam tomēr mazliet ir izdevies komandu savākt tīri psiholoģiski. Pēdējā ekstāze bija pirms deviņiem gadiem, kad saplēsa Krievijas izlasi. Bet kopumā uz pasaules fona mēs slikti neizskatāmies.

Māris Ābols no Madonas: – Skatāmies sirsnīgi. Pirmajā spēlē mazliet neveicās, sportiskā veiksme nebija mūsu pusē. Tie otrie ielaistie vārti bija kā bija. Bet turējās, malači, ja tā turpinās, būs labi – desmitniekā vajadzētu iekļūt. Šovakar ar zviedriem smags mačs būs, bet, ja aizsardzība nostrādās, tad būs normāli.

Andis Feldmanis no Madonas: – Ska-tos, protams, par savējiem īkšķi jātur. Ar amerikāņiem gan tomēr varēja labāk nospēlēt. Neveicās! Par šāvakara spēli grūti prognozēt, bet trešdien austriešus vajadzētu pieveikt, un tad jau tiek tālāk. Es domāju, pirmajā desmitniekā mūsējie tiks.

Aptauju veica
BAIBA MIGLONE

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px