Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Latvijas hokeja izlases pirmā spēle

Redakcija

Autors • 18.02.2010.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par Latvijas hokeja izlases pirmo spēli ar Krievijas izlasi, kas Latvijas izlasei bija 300. spēle pēc valsts neatkarības atjaunošanas un kurā mūsējie zaudēja ar 2 : 8? – vakar pēc spēles noskatīšanās jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madonietis Imants:
– Kaut arī tika piedzīvots smags zaudējums, skumt nevajag. Apsveicami jau ir tas, ka mūsu valsts izlase ir izcīnījusi olimpisko ceļazīmi un spēlē olimpiskajā turnīrā kopā ar hokeja lielvalstīm. Jānovēl vienīgi, lai turpmāk veicas labāk un izdodas gūt arī kādu uzvaru.

Madoniete Diāna: – Visi sportisti, kas startē zem mūsu valsts karoga, nes Latvijas vārdu pasaulē. Un, protams, arī Latvijas hokeja izlase. Man spēle patika, īpaši 3. perioda sākums, kad tika samests tik daudz ripu. Krievu hokejisti spēlēja dikti aktīvi, bet arī mūsējo divas ripas tik spēcīga pretinieka vārtos ir vērtējamas atzinīgi.

Madonietis Tālivaldis:
– Man šis rīts nesākās ar Latvijas hokeja izlases spēles noskatīšanos. Es jau neesmu tik liels hokeja fans, bet tas, ka Latvijas hokejisti piedalās olimpiskajās spēlēs, protams, ir ļoti labi. Tāpat kā jebkurā citā sporta veidā – jo tālāk Latvijas sportisti tiek un iegūst augstākas vietas, jo Latvijas tēlam tas nāk tikai par labu.

Jānis no Mārcienas: – Spēles iznākums nepārsteidz. Arī rezultāts nav jāuztver kā smaga sakāve. Varam priecāties jau par to vien, ka Latvijas izlase spēlē olimpiskajās spēlēs, tāpat gandarīti varam būt arī par citu sportistu piedalīšanos, jo mūsu valsts sporta attīstībā iegulda minimālus līdzekļus. Sportisti trenējas, galvenokārt entuziasma vadīti.

Madonietis Aleksejs:
– Mūsējie varēja nospēlēt nedaudz labāk, vairākas labas vārtu gūšanas iespējas palika neizmantotas. Krievijas izlasē tomēr spēlē NHL superzvaigznes, pie tam tai vienmēr ir bijusi spēcīga hokeja komanda. Taču bēdāties nevajag, gan jau arī Latvija sevi vēl parādīs. Latvijas izlasei noteikti par labu ir nācis tas, ka daudzi spēlētāji spēlē KHL, kur reāli cīnās par iekļūšanu pirmajā astotniekā, savā starpā ir saspēlējušies un ir labā fiziskajā formā.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px