Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

„Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētki”

Redakcija

Autors • 19.08.2010.

Burtu lielums

Vai jūs arī šajā sezonā skatīsities „Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkus”, ko LNT sāks rādīt jau šosvētdien? — vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.  

Madoniete Lidija: — „Dziedošās ģimenes” es neredzēju pagājušajā gadā un droši vien tiešraidē tās neredzēšu arī tagad, jo man ir maiņu darbs un jāstrādā arī vakaros un naktīs. Atkārtojumus gan šad tad noskatījos, un man patika ģimeņu priekšnesumi. Tas ir ļoti labi, ka LNT arī šogad turpina šo raidījumu. Kaut kādu uzmundrinājumu cilvēkiem taču vajag, citādi vienas sēras, bēres un krīzes. 

Madoniete Rita: — Šo raidījumu es skatījos arī iepriekšējā reizē, un man tas ļoti patika. Esmu priecīga, ka LNT turpina pērn iesākto projektu. Katrā ziņā es to skatīšos noteikti. Interesanti, vai arī šogad tajā piedalīsies kāda ģimene no Madonas novada? Taču, ja arī mūsējo nebūs, tāpat būs interesanti, varēsim vērtēt un balsot par tām, kuras patīk labāk. Pērn man vislabāk patika Vītolu ģimene no Liezēres, es par viņiem arī balsoju.    
 
Anna no Sauleskalna: — Šis raidījums man ļoti patika. Prieks, ka mums Latvijā ir tik daudz dziedošo ģimeņu. Man ļoti patika Riču ģimene, kā arī tas, ka katrā raidījumā bija kaut kas jauns un ģimenēm vajadzēja izpildīt dažādas dziesmas. Es domāju, ka „Dziedošās ģimenes” arī šogad saistīs daudzu skatītāju uzmanību. Mums jau televīzijā ir ļoti maz ko skatīties. Seriāli ar vairāk nekā simt sēriju taču ir kaut kas absurds, bet šādi raidījumi gan saista un priecē. Tas ir kaut kas savs, vismaz nav no ārzemēm nošpikots un atbilst latviešu mentalitātei.

Madoniete Anita: — Man „Dziedošās ģimenes” ļoti patīk. Šis raidījums ir domāts sirdij. Prieks, ka to atkal varēsim redzēt jau šosvētdien. Skatīšos, cik vien atļaus laiks. Ja kāda ģimene iepatiksies, tāpat kā pagājušajā gadā, zvanīšu un atbalstīšu.

Cēsniece Lāsma: — Mēs skatījāmies pagājušajā gadā, un droši vien visi kopā skatīsimies arī šogad. Šis raidījums mums ļoti patika. Tiesa, mēs nezvanījām un nebalsojām, bet īkšķi gan turējām.  

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA un OĻĢERTS SKUJA   

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px