Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Latvijas dalība Eiropas Savienībā

ŽEŅA KOZLOVA

Autors • 29.04.2024.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par Latvijas dalību Eiropas Savienībā 20 gadu garumā?

Andrejs no Sarkaņu pagasta: – Man dikti patīk pārvērtības, ko šajos 20 gados Latvija ir piedzīvojusi. Taču ir arī lietas, ar kurām simtprocentīgi neesmu apmierināts. Kā, piemēram, ceļi. Nevar salīdzināt autostrādes izbūvi ar lauku ceļu remontu, bet prasības ir vienādas, kas nav pareizi.

Ilze no Ļaudonas pagasta: – Es gan referendumā balsoju pret Latvijas iestāšanos ES. Arī tagad viennozīmīgi nevaru uz to atbildēt, jo ir gan ieguvumi, gan zaudējumi. Protams, ir palielinājusies drošība, bet tajā pašā laikā no ES Latvija kā valsts, man šķiet, ir nedaudz atstumta.

Andris no Sarkaņu pagasta: – Tas ir ļoti labi, ka mēs iestājāmies ES. Viens no lielākajiem ieguvumiem ir saistīts ar mūsu drošību, tāpat daudzu projektu īstenošanai esam piesaistījuši lielus ES struktūrfondu līdzekļus. Ne jau velti tās valstis kā Ukraina, Moldova, kuras apdraud Krievija, arī tajā vēlas iestāties.

Gundars no Lazdonas pagasta: – Droši vien rīkojāmies pareizi, kaut gan es toreiz balsoju „pret". Esam daudz ieguvuši, bet diemžēl ne visu mācējuši pareizi izmantot. Joprojām brīnos, kāpēc mums vajadzēja atteikties no lata.

30.04.2024.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px