– Vai jūs jau esat nogaršojuši Latvijā izaudzētos tomātus un gurķus vai varbūt zemākas cenas dēļ pērkat importa tomātus un gurķus? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Ingrīda:
– Barkavā audzētos gurķus vēl nav sanācis nogaršot, bet tagad jau visi Latvijā audzētie gurķi ir garšīgi. Importa gan es tagad nepērku. Iegādājos vietējos gan tāpēc, ka tie ir garšīgāki un veselīgāki, gan tāpēc, ka vietējie ražotāji ir jāatbalsta. Kā lai pērk Polijā izaudzētos tomātus, ja tur, kā es lasīju, tie tiek migloti 30 reižu(?!). Ziemā es orientējos uz Spānijā audzētiem tomātiem, jo tie tur šajā laikā arī nogatavojas. Tomātus pērku tikmēr, kamēr neienākas pašas audzētie tomāti, un tomātus želejā sagatavoju arī ziemai.
Sanita no Ļaudonas: – Nē, Latvijā izaudzētos tomātus es vēl neesmu pagaršojusi, bet Mārupes gurķus – gan. Ja pērku, parasti iegādājos vietējos dārzeņus, bet tā tomātus un gurķus audzēju pati. Arī šopavasar tos esmu iestādījusi, un tomāti ir jau ziedos. Cenas arī ir pieņemamas, kaut arī tās ir nedaudz augstākas nekā importa dārzeņiem, bet par visu jau ir jāmaksā tik, cik tas maksā. Tur neko nevar darīt.
Madonietis Guntars:
– Ja „Rimi" ir izvēles iespēja, protams, izvēlamies vietējo produkciju. Lietoju tikai Latvijā audzētos tomātus un gurķus, cerot, ka tie ir veselīgāki. Tie ir nedaudz dārgāki nekā importa, bet es ceru, ka tas ir tā vērts.
Signe no Cesvaines: – Man tos nobaudīt vēl nav sanācis. Es vairāk uzturos Anglijā, kur pastāvīgi strādāju jau ceturto gadu. Latvijā esmu tikai brīvdienās. Savukārt Anglijā tomāti jāēd tādi, kādi ir – gan sasaldēti, gan atsaldēti, gan ledusskapī turēti, gan no kārbām. Ar Latvijā izaudzēto tomātu garšu ne salīdzināt nevar.
Arvīds no Vestienas:
– Uzturā, protams, vairāk lietojam vietējo produkciju – gan Mārupē, gan citur Latvijā izaudzētos gurķus un tomātus atkarībā no tā, cik atļauj maciņš. Tos audzējam arī paši. Barkavā audzētos gurķus šogad vēl nav sanācis nopirkt.
Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA