Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

„Lattelecom” ikmēneša rēķins papīra formātā

Redakcija

Autors • 23.08.2010.

Burtu lielums

Vai jūs atteiksities no „Lattelecom” ikmēneša rēķina saņemšanas papīra formātā un piekritīsit to saņemt elektroniskā veidā vai tomēr paliksit pie līdzšinējās kārtības, par to papildus, sākot ar septembri, maksājot Ls 1,21 mēnesī? — vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.  

Diāna no Ērgļiem: — Man ir iespēja rēķinus saņemt arī elektroniskā veidā, jo ir gan internets, gan e-pasts, līdz ar to „Lattelecom” iecere pakāpeniski atteikties no rēķinu sūtīšanas papīra formātā manu dzīvi nesarežģīs.  

Līga no Degumniekiem: — Mani tas neskar, jo parastā telefona nav. Iztieku ar mobilajiem sakariem, laukos tas ir labākais variants. Es izmantoju LMT pieslēgumu un Viasat televīziju.  
    
Viktors Bērziņš no Mārcienas: — Man nav „Lattelecom” telefona. Un, pat ja gribētu to ierīkot, laukos tas būtu ļoti dārgs prieks. Tad jau labāk izmantot Tele 2 un Viasat televīziju un internetu. Laukus jau vispār glābj mobilie sakari. Taču, ja būtu jāizvēlas, es paliktu pie rēķinu saņemšanas papīra formātā. Man e-pasts gan ir, bet es slikti redzu. Katrreiz jau nesauksi kādu cilvēku, lai tev palīdz un izskaidro.

Daiga: — Par jauno kārtību es tā īsti nemaz neesmu dzirdējusi, jo pašu tas neskar, bet to, kā rīkosies vecāki, vēl neesam izrunājuši. Viņiem patīk fiksētais mājas telefons, iztiek bez mobilajiem sakariem (nevaram pierunāt iegādāties mobilo telefonu) un iespējams, ka viņi negribēs pāriet arī uz jauno kārtību, bet, ja vēlēsies, rēķinus varēs saņemt arī manā e-pastā vai arī papildus maksās noteikto maksu.   

Cesvainiete Mārīte Grūbe: — Es jau līdz šim rēķinus esmu saņēmusi elektroniskā veidā, līdz ar to manā ikdienā nekas nemainīsies. Taču daudziem vecākiem cilvēkiem tas sagādās grūtības. Ne jau visi prot apieties ar datoru, ne jau visiem tas mājās ir un ne jau katrs, kam tā nav, tāpēc pirks datoru. Arī uz bibliotēku, kur bez maksas pieejams internets, ne katrs var aiziet. 

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA un OĻĢERTS SKUJA   

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px