Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Labdarības akcijas

Redakcija

Autors • 20.12.2010.

Burtu lielums

Vai jūs atbalstāt labdarības akcijas ar aicinājumu ziedot daudzbērnu, aizbildņu ģimenēm un audžuģimenēm, kā arī smagi slimajiem bērniem? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Zigurds no Kalsnavas: – Labdarības akcijas pirms Ziemassvētkiem un gadumijas jau notiek nepārtraukti. Acīmredzot rīkoto akciju skaits ir apgriezti proporcionāls valsts sniegtajam atbalstam un attieksmei. Labdarības akcijas ir gandrīz vai vienīgais veids, kā grūtībās nonākušie cilvēki var saņemt reālu palīdzību. Es atbalstu labdarības akcijas, gan piezvanot pa telefonu, gan ziedojot ziedojumu kastēs veikalos.

Klāra no Madonas: – Tā ir ļoti laba iniciatīva. Arī mēs kopā ar vīru skatījāmies TV un zvanījām uz ziedojumu tālruni. Īpaši jau gribas atbalstīt smagi slimos bērnus, lai viņi atgūtu veselību un dzīvotu, kaut gan tagad ļoti grūti klājas daudziem bērniem. Vecāki aizbrauc strādāt uz ārvalstīm, bet bērnus atstāj vecmāmiņai. Vecmāmiņa nomirst, kur lai paliek bērns?

Taisija no Madonas:
– Ja valsts nepalīdz, nekas cits neatliek, kā organizēt labdarības akcijas. Tie, kam pašiem neklājas viegli, palīdzēs arī citiem un ziedos no savām „lielajām" pensijām un algām. Es atbalstu gan ar TV starpniecību, gan veikalos rīkotās akcijas un arī ziedoju. Svētdien piezvanīju pati un liku zvanīt arī mazdēlam, lai mācās palīdzēt grūtībās nonākušajiem līdzcilvēkiem.

Madonietis Dainis: – Grūtībās nonākušajām ģimenēm vajadzētu palīdzēt valstij, un būtu jārīko arī labdarības akcijas. Tā jau notiek visur pasaulē. Es nupat esmu atbraucis no Anglijas, kur strādāju, bet arī tur pirms Ziemassvētkiem tiek organizētas dažādas labdarības akcijas.

Madoniete Aiga Vanaga: – Esmu par to, lai ģimenes vairāk atbalstītu valsts un notiktu arī labdarības akcijas. Arī es skatījos TV labdarības akcijas un zvanīju uz ziedojumu tālruni. Ļoti priecājos, ka tika saziedots tik daudz līdzekļu un atsaucība, neraugoties uz krīzi, bija tik liela. Man ļoti patika, ka šoreiz mākslinieki ne tikai koncertēja, bet arī uzrunāja ģimenes un izskanēja daudz labu vārdu un vēlējumu.

Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px