— Ir Ziemassvētku gaidīšanas laiks, kad tiek rīkotas dažnedažādas labdarības akcijas —
vai arī jūs tajās iesaistāties?
Ginta no Madonas: – Es regulāri ziedoju Bībeles biedrībai, lai trūcīgiem bērniem nodrošinātu dzīvei nepieciešamo. Manuprāt, katram cilvēkam ir vajadzīga atvērta, silta sirds pret līdzcilvēkiem arī ikdienā – ne tikai Ziemassvētkos.
Sarmīte no Madonas: – Piedalos akcijās, kas aicina ziedot, lai palīdzētu atveseļoties bērniem. Īpaši regulāri to nedaru, bet reizēm atsaucos. Katrā ziņā es šādas akcijas atbalstu. Bet tas jau viss atkarīgs no paša cilvēka.
Anete no Madonas: – Es zinu, ka pirms Ziemassvētkiem ir labdarības akcija „Eņģeļi pār Latviju". Arī pati esmu domājusi, ka vajadzētu iesaistīties. Šobrīd cenšos atbalstīt, veikalos izdoto pārpalikumu atstājot ziedojumu kastītēs.
Aija no Madonas: – Esmu kādreiz šajās akcijās arī ziedojusi. Bet tur jau ir tas stāsts, ka tās tiek rīkotas galvenokārt pirms Ziemassvētkiem, kad visiem sirdis šķiet atvērtākas, taču, manuprāt, tādas būtu jārīko visa gada garumā globāli.
09.12.2025.