Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Komunālās saimniecības dienestu darbs ziemā

Redakcija

Autors • 30.11.2010.

Burtu lielums

Kā jūs domājat, vai komunālās saimniecības dienesti ir pienācīgi sagatavojušies darbam ziemas apstākļos, un vai jūs pašus sals līdz mīnus 20 grādiem nav pārsteidzis nesagatavotus? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Gundaris Kravalis no Ļaudonas:
– Ceļi ir izbraucami, arī ietves, vismaz tur, kur ir gadījies iet, ir nokaisītas. Man nav nekādu pretenziju, bet es tagad domāju, vai zemeņu stādi zem plēves nav nosaluši. Viss mans bizness balstās uz zemeņu dēstiem, un esmu nobažījies, kā tas viss beigsies. Tik liels sals novembra beigās tomēr ir neliels pārsteigums. Es domāju, ka tāds sals, kā šajās dienās, iestāsies vēlāk – decembrī.

Madoniete Jeuženija:
– Ne visur ietves ir kaisītas. Es gan daudz pa pilsētu nestaigāju, bet, kā esmu novērojusi, dažviet tās ir nokaisītas, kā, piemēram, kāpnes Rūpniecības ielā 18, bet citviet – ne. Taču kopumā iztikt var, un nav jau vēl tik daudz piesnidzis. Lielākas problēmas ir ar siltumu. Kopš sestdienas, piemēram, siltā ūdens nav tā saucamajā „Ķīnas mūrī", kā arī citās mājās. Lielas problēmas ir arī Kalna ielas mājās.

Madoniete Ļuba: – Mani neapmierina, kādi Madonas pilsētā ziemā ir ceļi un ietves. Arī šogad, uznākot salam, piemēram, Raiņa iela nav nokaisīta. Manuprāt, Madonā ir jāatjauno sētnieki, nevis jāalgo un jāmaksā 100 latu dzērājiem, kas neko nedara, kā vien staigā ar slotu un nevīžo pat savākt lapas vai arī tās ieslauka zālienos. Vai šādus zālienus pavasarī vispār kāds varēs nopļaut?

Madoniete Līvija: – Visi rudens darbi apdarīti, arī māja ir silta – tikai jākurina. Malka ir sarūpēta, cik vajag, tik kurinu. Domāju, ka arī komunālie dienesti pilsētā ziemai ir sagatavojušies, ceļi ir izbraucami un arī ietves nokaisītas – vismaz tāds ir pilsētas centrs un arī Blaumaņa iela uz estrādi. Citur šajās dienās man nav gadījies būt.

Madonietis Jānis Garais: – Sals vēl kādu dienu varēja pagaidīt. Nebiju apmainījis mašīnai riepas, bet nu tas ir izdarīts. Ceļi pagaidām ir normāli, un arī ietves vismaz Madonas pilsētas centrā ir nokaisītas.

Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px